Wave Beachfront Apartments

Wave Beachfront Apartments

Adresa: Rruga Venecia Shetitorja e Plazhit, Durres, 2001 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Wave Beachfront Apartments:

  Apartamentet Wave Beachfront janë të vendosura në plazhin e Durrësit, 5 km nga qendra e qytetit dhe ofrojnë akomodim të rehatshëm në apartamente me një dhomë gjumi, një dhomë ndenjeje me kuzhinë të pajisur plotësisht, një banjo dhe 2 ballkone. Ka apartamente ose me pamje nga deti ose anash detit. Çdo apartament është i përshtatshëm për 4 të rritur dhe ka 1 krevat dopio (190 x 160 cm) dhe divan të madh të palosshëm për dy vende gjumi. Gjithashtu mund të sigurohet një shtrat për 1 fëmijë të vogël.

  Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner, televizor, frigorifer, tenxhere me furre etj.

  Të gjithë mysafirët e Wave Beachfront Apartments mund të përdorin parkimin publik, Wi-Fi falas dhe plazhin privat përballë ndërtesës së apartamenteve. Për çdo apartament ofrohen 1 çadër dhe 2 shezlongë falas.

  Pastrimi është 1 herë në javë dhe pas çdo check-out.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Amphitheatre of Durrës: 5 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 32 km

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi pa pagese
  • banje/tualet
  • Ballkoni
  • Frigorifer
  • Kuzhine
  • Tv / stacione televizive me satelit

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Cadra dhe shezlonge ne plazh
  • Parkim publik
  • Wi-Fi pa pagese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres