SEVEN SEAS GRAVEL SELECT

SEVEN SEAS GRAVEL SELECT

Adresa: Ataturk Bulv.Yenimahalle No:34 Antalya, 07980 Kemer, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • SEVEN SEAS GRAVEL SELECT :

  Amara Wing resort eshte nje hotel me 5 yje qe ndodhet ne breg te detit ne mes te  pyllit me pisha dhe malit Toros qe  lagen  nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe vetem disa km larg zones se Kemerit dhe airoporit te Antalias.  Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 30.000 m2. Eshte nje hotel mjaft i mire dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi duke ju bere te kaloni pushime te paharruara. Ketu do te gjeni mundesi  te pafundme argetimi sic jane : terrenet sportive per te praktikuar sportet tuaja  te preferuara te  vene ne dispozionin  gjate gjithe dites, ju  mund te praktikoni sportet e ujit si lundrime me varke, zhytje etj. Gjithashtu mund te kaloni momente  clodhje dhe relaksi  ne shezlongjet e vena ne dispozion tuaj ne pishine dhe ne breg te detit . Hoteli ka 4 pishina te vena  per te rritur dhe femije , pishina kryesore ka nje siperfaqe prej 1040 m2 dhe ofron pamje fantastike nga deti.   Animacionet dhe muzika live nuk do te mungojne gjate gjithe  qendrimit tuaj ne kete hotel. Nje mundesi e mire per tu clodhur dhe kujdesur per trupin dhe lekuren tuaj jane qendrat e fitnesit , saunat , Spave ,jakuzzi etj. Amara Wing ve ne dispozicion te pushuesve 184 dhoma te arreduara ne menyre elegante dhe me kushte moderne . Dhomat ndahen ne: dhoma  standarde  qe ndodhen  ne godinen qendrore, suita familjare dhe deluxe suita. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben variete te ndryshme gatimi dhe pijesh. Ketu do te gjeni ambjente  luksoze si bare dhe restorante duke ju servirur ushqimin tuaj te preferuar.  Hoteli ofron sherbim te nje cilesie te larte ne ushqim. Restoranti kryesor - sherben te gjitha vaktet e gatimit ne bufe te hapur duke ju ofruar shumllojshmeri te ndryshme zgjedhjesh. Ne hotel gjenden 5 restorante a la carta ( me pagese ) - restorantet ndodhen ne ambjent te hapur dhe ofrojne pamje te mrekullueshme nga deti dhe kepeshti duke ju ofruar shumellojsheri guzhinash si : italiane , kineze , aziatike , greke  dhe franceze.  Baret ne pishine dhe ne det - ofrojne pije te ngrohta , te ftohta , alkolike dhe jo alkolike ,akullore ,embelsira dhe kokteile shumengjyreshe. Ekstra Pagese: me pagese ofrohen masazhe te ndryshme si tajlandeze, bali dhe shiatsu, qendra e bukurise, trajtime te lekures, parukeria dhe sherbimi mjekesor, restorantet a la carte .

   

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 58 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 3 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe pamje nga kopeshti klubi

   Ultra all inclusive
   1 737,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer