Nirvana Dolce Vita

Nirvana Dolce Vita

Adresa: Tekirova, 07980 Tekirova, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Nirvana Dolce Vita:

  Amara Dolce Vita ka nje vendndodhje perfekte, aty ku malet Taurus bashkohen me Mesdheun, brenda nje parajse te fshehte rrethuar nga pyje me pisha. Me nje siperfaqje prej 163.000 m2, ka nje arkitekture te vecante luksoze dhe ka 3 ndertesa: Venezia, Portofino dhe Capri dhe godina 3 kateshe  ne mes gjelberimit . Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi . Eshte nje vend idela per pushime te paharruara . Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi si lojera speciale, aktivitete kulturore, mbremje muzikore, muzike live, karaoke, kurse kercimi, disko, dart, boccia, parti ne plazh dhe kopesht, akuapark, minilibrari, internet kafe, miniklub , pishine per femije, kend lojrash per femije, minidisko, terrene sportive si 9 fusha tenisi ,6 nga te cilat jane fusha per profesionist, te ndricuara, basketboll, volejboll ne plazh, minifutboll, qender fitnesi ,sauna spa , banjo me avull per kujdesin ndaj lekures dhe trupit tuaj, akupark per te rritur dhe femije , sportet e ujit  water polo, ping pong, wind surf , water bike, kanoe, joga, lojera elektronike etj. Hoteli ve ne dispozicion tuaj  700 dhoma ne total te llojeve te ndryshme. Dhomat jane te arreduara me kushte shume moderne, cilesore dhe elegante. Dhomat ndahen ne: Dhome standarte delux me pamje nga deti dhe kopeshti (273 dhoma ) , delux triple (17 dhoma ), Delux suite (7 dhoma ), Delux major Suite (2 dhoma ), Delux grand Villa ( 3 dublex ), Delux junior villa (5 dublex ), Club standart (382 dhoma ), Club suite (2 suita ), dhome per personat me afesi te kufizuara (4 dhoma). Baret dhe Restorantet : Amara Dolce vita nje vemendje te vecante I ka kushtuar gatimit dhe pijeve te ndryshme  duke jua servirur ne ambjente si bare dhe restorante te ndryshme me nje cilesi te larte sherbimi. Restoranti Kryesor - sherben vaktet si mengjes dreke darke ne bufe te hapur.  10 restorante A la Carte me ushiqime te llojeve te ndryshme -  restorantet i sherbejne gatimet e tyre ne tarraca te ndryshme qe ofrojne pamje te mrekullueshme nga deti dhe kopeshti duke ju ofruar nje  sherbim cilesor me  ushqime te gatuara me kujdes dhe shumellojshmeri.Restoranti qendror- ka tre zona te dekoruara ndryshe duke ju ofruar guzhine nderkombetare. Pub irlandez dhe bar - ofron pije dhe kokteile me ngjyra te ndryshme. Ekstra Pagese:Masazhe te ndryshme, wellness centre, trajtime te ndryshme te trupit dhe lekures, spa, hidroterapia, lavanderia, pastrimi kimik,sherbimi mjekesor , sportet ujore.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 78 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 18 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer