Port Marina hotel

Port Marina hotel

Adresa: Pefkochori 630 85
Port Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotelPort Marina hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Port Marina hotel:

  Port Marina hotel eshte nje hotel i mire dhe i preferuar nga pushuesit, vetem pak metra larg plazhit hoteli eshte i  vendosur ne mes te  kopeshteve  te bukura te rrethuara me  palma  dhe lule shumengjyreshe. Hoteli ndodhet midis zones se Pefkohorit dhe Paliourit. Port Marina Hotel eshte hapur ne vitin 1991 dhe shtrihet ne nje siperfaqe rreth 13000 m2, ne pjesen jugore te gadishullit te Kassandras ne Halkidiki. Ketu do te gjeni  mundesi te ndryshme argetimi per te rritur dhe femije sic jane terrenet sportive per te praktikuar sportet tuaja te preferuara  si  sportet e ujit, kend lojrash per femije , ju mund te qetesoheni ne  shezlonget afer  pishines te vene ne dispozicion per femije dhe te rritur, ose mund te kujdeseni per trupin tuaj ne qendren e fitnesit. Nje vemendje te vecante i kushtohet dhe ushqimit ne bare dhe restorante. Hoteli  ve ne dispozicion te pushuesve 74 studio, 4 dhoma double dhe 12 dhoma familjare. Dhomat jane me pamje nga deti ose kopeshti  dhe jane te arreduara ne menyre moderne dhe me shije qe te japin kenaqesi clodhje. Baret dhe restorantet : Hoteli ve ne dispozicionin tuaj restorantin kryesor, barin ne pishine dhe lounge bar. Restoranti kryesor – sherben te gjitha vaktet ne bufe te hapur. Menuja qe zgjidhet eshte ajo Greke.  Bari  ne pishine dhe lounge bar - sherbejne te gjitha llojet e pijeve te ngrohta dhe te ftohta, alkolike dhe joalkolike, kokteile, akullore etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 101 km
  • Distance nga deti: 650 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Internet
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki