Amara Club Marine Nature

Amara Club Marine Nature

Adresa: Ciftecesmeler Mah Ataturk Cad. Beldibi, 07985 Beldibi, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Amara Club Marine Nature:

  Amara Club Marine shtrihet ne plazhin Beldibi afer Kemerit ku pishat dhe dhe mali Taurus takohen me reren dhe kaltersine blu te detit mesdhe me nje siperfaqe prej 60.000 m2. Tek Amara ju do te gjeni gjithcka qe ju deshironi per pushime fantastike dhe te paharruara si ambjente mjaft luksoze , ushqim te mrekullueshem qetesi, relax etj. Amara Club ofron 334 dhoma standarde Bungalows , 51 dhoma familjare, 11 suita dhe 3 dhoma per persona me aftesi te kufizuara. Te Amara Club Marine do te gjeni mundesi te pafundme argetimi si : pishine te jashtme 550 m2 dhe pishine per femije 20 m2 me 3 rreshkitese, 250 m plazh me rere dhe guralece, shezlongje per tu relaksuar afer pishinave dhe ne breg te detit duke shijuar pamjen e mrekullueshme te natyres perreth , qendra fitnesi , sauna, Spa etj per kujdesin ndaj lekures dhe trupit tuaj. Terrene sportive si  volejboll, basketboll, tenis, ping – pong ne dispozicion tuaj gjate gjithe dites , akuapark, 2 pishina te jashtme, miniklub, disko, animacione per te rritur dhe femije , nete me muzike live ne ditet  e vecanta te javes, sportet e ujit etj . Te Amara Club Marine nje vemendje te vecante i kushton ushimit dhe pijeve duke ju servirur   gatime mjaft te mira dhe cilesore me guzhinat me te mira nderkombetare.  Baret dhe Restorantet : Hoteli ve ne dispozcionin tuaj ambjente te ndryshme si bare dhe restorante ne sherbimin tuaj. Amara Club ofron restorantin kryesor- qe sherben mengjesin dreken dhe darken ne bufe te hapur. Bistro restorant - sherben ushqime dhe pije te   ndryshme. Restorantet a la carte - jane me extra pagese dhe servirin guzhina te ndryshme si italiane, kineze franceze etj. Ekstra Pagese: Te gjitha tipet e masazheve, qendra e bukurise, trajtime te ndryshme te trupit dhe lekures, parukeri dhe sherbimi mjekesor.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 70 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 9 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   1 636,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   Ultra all inclusive
   2 175,19 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Familjare

   Ultra all inclusive
   2 714,05 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer