Akka Antedon Deluxe Hotel

Akka Antedon Deluxe Hotel

Adresa: Beldibi Mevkii, 07985 Beldibi, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Akka Antedon Deluxe Hotel:

  Akka hotels Antedon Delux shtrihet ne plazhet e fshatit  Beldibi afer Kemerit. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi dhe eshte mjaft i preferuar nga familjaret per shkak te vendodhjes se tij prane detit dhe prane aeroportit. Hoteli ka nje siperfaqe prej 90.000 m2, eshte e ndertuar  në vitin 2005 dhe rindertuar në vitin 2009, në Bregdetin e Fshatit Beldibi. ne 1 ndërtesë 5- katëshe dhe 1 godinë anësore me dhoma familjare. Ka 500 dhoma dhe 1310 shtreter , 340 dhoma standarte 4 dhoma per invalidet, 8 dhoma te bashkuara, 74 dhoma ku nuk pihet duhan (60 jane standarte dhe 14 dhoma familjare), 4 junior suites , 68 dhoma familjare, 76 dublex , 10 dublex suites, 2 king suites . Ballkonet e gjera ju japin mundesine te shijoni pamjet e mrekullueshme te detit ose te malit. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi te vena ne dispozicion tuaj sic jane  :  2 pishina (njera 2635 m2), Pishine per femije, Akuapark  me 3 rrëshqitëse , terrenet e ndryshme sportive , sportet e ujit , qendra e fitnesit dhe spave per bukurine e lekures dhe trupit tuaj, ambjente te ndryshme argetimi per femije si kendlojrash , mini club etj. Gjithashtu ju mund te ralaksoheni ne shenzlongjet prane pishines dhe ne breg te detit duke u shijuar pamjen e mrekullueshme te natyres dhe kopeshteve me lule shumengjyreshe. Baret dhe Restorantet: Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve ambjente  te ndryshme per te ngrene dhe per te pire.   Divan restorant-  sherben mengjesin dreken dhe darken ne bufe  te hapur  duke ju servir lloje te ndryshme gatimesh  sipas shijes dhe deshires suaj. Pasha a la carte  Restorant (me pagese)- ketu do te provoni   shijen e kuzhines franceze  ne tarracen e hotelit duke ju ofruar pamje te mrekullueshme te zones perrreth. Restorant a la carte Gulet – ketu do te gjeni dhe shijoni te gjitha gatimet me baze peshku dhe prodhime deti. Olive a la carte restorant – ndodhet kopeshtet e bukura te hotelit dhe sherben ushqimin e vertet italian. Restorant a la carte Safran – sherben gatime zgare sipas guzhines turke . Restoranti i femijeve – sherbehen gatime speciale per femije sipas shijes dhe deshires se tyre. Snack restorant – sherben ushqime te shpejta si sanduic. Shtepiza gozleme – sherben pije te ndryshme  tradicionale si dhalle etj. Elite bar – ndodhet ne loby dhe sherben pije te ndryshme alkolike jo alkolike, kokteile shume ngjyreshe etj. Red Lounge – eshte nje bar shume romantik dhe ndodhet ne zonen e lobit dhe ofron te gjitha llojet e pijeve nga ato te fresketa, te ngroha, alkolike dhe jo alkolike. Bari ne pishine dhe ne det : sherbejne te gjitha llojet e pijeve pervec atyreve alkolike. Bari  Kafe turke – sherbehet kafeja tradicionale turke. Disko bar – sherbehen pije nen ritmet e ndryshme te  muzikes.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 16 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 44 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   1 228,80 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 1 person
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer