Sunshine Corfu Hotel & SPA

Sunshine Corfu Hotel & SPA

Adresa: 49083 Nissaki Corfu, Greece
Sunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPASunshine Corfu Hotel & SPA
Parametrat e kërkimit:
 • Sunshine Corfu Hotel & SPA:

  Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. I pozicionuar ne plazh, ndodhet prane qytetit piktoresk te Nissakit dhe vetem gjysem ore nga qendra e Korfuzit. Hoteli ju ofron  pamje te mrekullueshme te ishullit ne sfond , ushqimin e  mire dhe cilesor, parqe me peme ulliri , limona dhe portokalle  perrreth, argetime te ndryshme per femijet tuaj dhe animacione me muzike  ne e netet e nxehta verore. Hoteli ve ne dispozicion te te ftuarve ne total 314 dhoma moderne dhe elegante me nje cilesi te larte sherbimi dhe arredim. Baret dhe Restorantet: Ushqim te vecante per femijet dhe ushqime speciale per darke dhe per festa. ZorbasTaverna ofron specialitet te kuzhines greke. MammaMia a la carte restorant ofron kuzhinen italiane. Baret e Hotelit Sunshine ofrojne pije te ndryshme.alkolike dhe jo alkolike, si dhe nje game te gjere kokteilesh.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 25 km
  • Portet: 25 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 25 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Bungalow me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 217,16 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Bungalow me pamje nga kopeshti
   Bungalow me pamje nga kopeshtiBungalow me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: me pamje gna kopeshti
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Shtreter: Krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Divan
  • Bungalow Pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 375,92 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Bungalow Pamje nga deti
   Bungalow Pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: me pamje gna deti
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: 2 krevat tek ose nje krevat matrimonial dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome familjare Bungalow pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 474,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Bungalow pamje nga kopeshti
   Dhome familjare Bungalow pamje nga kopeshtiDhome familjare Bungalow pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Bungalow me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe 2 divan .
   • Divan
  • Dhome familjare Bungalow Pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 504,44 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Bungalow Pamje nga deti
   Dhome familjare Bungalow Pamje nga detiDhome familjare Bungalow Pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Bungalow me pamje nga deti
   • Ballkoni
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe 2 divan .
  • Dhome dyshe ne ndertesen kryesore me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 300,32 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe ne ndertesen kryesore me pamje nga deti
   Dhome dyshe ne ndertesen kryesore me pamje nga detiDhome dyshe ne ndertesen kryesore me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma me pamje nga deti
   • Ballkoni
   • Kasaforte dhome
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Divan
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz