Club Phaselis Rose

Club Phaselis Rose

Adresa: Tekirova Kemer Antalya, 07995 Tekirova, Turkey
Club Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis RoseClub Phaselis Rose
Parametrat e kërkimit:
 • Club Phaselis Rose:

  Club Plaselis Rose ndodhet  ne mes te gjelberimit ne bregdetin e bukur te  Tekiroves vetem 10 min larg nga qyteti historik dhe kulturor i Kemerit dhe vetem 1 ore larg qytetit turistik te airoporitit te Antalias.  Hoteli eshte  ndertuar ne vitin 1996 dhe eshe rinovuar ne vitin 2009 me nje siperfaqe prej 40.000m2. Hoteli eshte i pershtatshem per te gjitha moshat duke ju vene ne dispozicion ambjente luksoze dhe bashkohore per do grupmoshe. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi dhe clodhjeje dhe eshte i pershtatshem per te gjitha moshat. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren. Animacionet dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Pishine e brendeshme, e jashtme, pishine per femije me rreshqitese, miniclub, kendlojrash dhe  kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koralore.  Ne dispozicion te hotelit jane 557 dhoma  luksoze dhe moderne te ndara ne dhoma standarte me pamje nga kopeshti, dhoma delux me pamje nga kopeshti, dhome familjare, dhoma familjare delux me pamje nga kopeshti. Baret dhe restorantet - Hoteli operon me sherbimin  ultra  all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje shumellojshme perzgjedhjesh ne gatime dhe pije vendase dhe nderkombatare. Selcuklu restoranti kryesor - sherben vaktet kryesore te gatimit  ne bufe te hapur me nje shumllojshmeri perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Ocabaksi dhe Ucdalar a la carte restorant - sherben darken tuaj me gatime speciale ne nje ambjent luksoz  me specialitete nga guzhiina turke dhe ajo nderkombatare. Italian a la carte restorant - sherben darken me specialitete nga guzhina italiane. Vip a la carte restorant - sherbehet darka ne nje ambjent shume luksoz me gatimet me te mira nga guzhina nderkombetare. Loby bar, pool bar, Rose pastiserie, vitamin bar, vip bar, rose bar, beach bar, disco bar - sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe nderkombatare, te ngrohta dhe te ftohta, alkolike dhe joalkolike, kokteile me shije  te ndryshme, akullore, embelsira etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 75 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 15 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Qendra e Skive
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer