Valamar Dubrovnik President Hotel

Valamar Dubrovnik President Hotel

Adresa: Iva Dulcica 142, Babin Kuk, 20 000 Dubrovnik, Croatia
Parametrat e kërkimit:
 • Valamar Dubrovnik President Hotel:

  Ky Hoteli i mrekullueshem me 5 yje ka bere nje rinovim thelbesor për t’ju siguruar përvojën e fundit ne Dubrovnik. I vendosur ne nje vend të veçantë prane detit në majën e gjelbër te gadishullit Babin Kuk, vetëm pak minuta nga qyteti i vjetër i Dubrovnikut, i ofron miqve të tij jo vetëm pamje spektakolare, por edhe me një ndjenjë të pashembullt te harmonise mes natyrës dhe detit kristal blu nga çdo cep të hotelit. Me dhoma luksoze, pishina elegante, një plazh privat dhe të shërbimin e klasit të parë, Valamar President Dubrovnik Hotel është thjesht zgjidhja më e mirë për pushime luksoze në Dubrovnik! Valamar President Dubrovnik ju ofron akomodim ne 292 dhoma te bollshme, të mobiluara ne menyre moderne me internet Wi-Fi falas. Çdo dhomë ka një verande të gjerë me një pamje unike në detit dhe Ishujve Elaphiti. Si një hotel romantik, Valamar President Dubrovnik krenohet me opsionet e ndryshme te ngrënies dhe zgjedhjen e restoranteve. Restoranti me kuzhine te hapur ofron mëngjes dhe momente të paharrueshme në një verande me pamje nga deti. Netë tematike të veçanta dhe të përjavshme prezantojne specialitetet të mira të Kroacisë, Mesdheut dhe kuzhinës ndërkombëtare. Për një eksplorim edhe më të hollë të gastronomisë dhe verërave Mesdhetare, zgjidhni Beach Bistro pamje nga Adriatiku. Piano Bar, Beach Bar dhe Wellness Bar ofrojne pije, kokteje dhe ushqime te lehta gjate gjithe dites derin ne oret e vona te mbremjes.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 10 m
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 6 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 6 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe classic sv

   Akomodim me mengjes
   2 367,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2 567,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Premium pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2 767,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera