Valamar Club Dubrovnik Hotel

Valamar Club Dubrovnik Hotel

Adresa: Iva Dulčića 18, Lapad, 20000 Dubrovnik, Croatia
Valamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik HotelValamar Club Dubrovnik Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Valamar Club Dubrovnik Hotel:

  Hotel Valamar ndodhet ne gadishullin e Babin kuk vetem pak minuta larg nga qyteti i vjeter dhe 10 min larg nga qendra e Dubrovnikut.  Hoteli ofron ne total 338 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne, komode dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Gjithashtu ne dispozicionin tuaj do te jene nje pishine e jashtme, fusha te ndryshme sportive si dhe ju mund te relaksoheni ne plazhet e hotelit. Per femijet hoteli ofron nje  miniclub ne te cilin ata do  te gjejne animacione te ndryshme, videolojera, minidisco etj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben per ju ushqime nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare.  Restoranti I hotelit servir mengjesin, dreken dhe darken si dhe pijet e perfshira te cilat sherbehen ne bufe te hapur dhe te pasur. Per femijet restoranti ofron nje menu  te vecante si dhe nga ora 16.30-17.30 sherben akullore. Aperitif bar ofron  pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit. Pool snack bar ofron ushqime te lehta dhe te shpejta si dhe pije te  ndryshme.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 10 m
  • Distance nga deti: 150 m
  • Distance nga qendra: 3 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 3 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pastrim kimik
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga parku

   All Inclusive Light
   1 362,90 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standard room balcony park view

   All Inclusive Light
   1 493,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore me pamje pjeserisht nga deti

   All Inclusive Light
   1 709,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All Inclusive Light
   4 042,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera