Rixos Premium Bodrum

Rixos Premium Bodrum

Adresa: Zeytinli Kahve Mevkii Bodrum Mugla, Bodrum,Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Rixos Premium Bodrum:

  Rixos premium Bodrum eshte nje hotel me siperfaqe prej 187000 m2, hoteli eshte luksoz, me kushte maksimale  dhe ju ofron  cilesi te larte.  Hoteli ndodhet 10 min larg nga qendra e qytetit te Bodrumit, 25 min larg nga aeroporti Milas ( Bodrum ) dhe 200 m larg nga plazhi. Ne dispozicionin tuaj do te jene 247 dhoma ne total.  Me plazhin e tij privat , pishinat , dhomat komforte, suitat dhe vilat, restorantet dhe baret hoteli ju premton pushime te paharrueshme. Ne hotel ju do te gjeni argetime te ndryshme te pershatura per te gjitha moshat si aktivite  per femije, pishine per femije, miniclub, animacione te ndryshme, show, muzike live, qender spaje, sauna,  banjo turke, banjo me avull, sallon bukurie, qender fitnesi dhe aktivitete te ndryshme sportive si gjimnastike ne uje, basketboll, vollejboll ne plazh, tenis, bilardo, aerobi dhe sportet e ujit. Baret dhe restorantet : Hoteli operon me sherbimin all inclusive, ne te ju do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh nga kuzhina  turke , aziatike dhe ajo afrikane pa lene pas gatimet e produkteve te detit. Sini restaurant eshte restoranti kryesor , ne te do te ju sherbehen vaktet kryesore, mengjesi sherbehet nga ora 07.00-11.00, dreka 12.30-14.30, darka 19.00-21.30 si dhe snack ndermjet oreve 00.00-02.00 , ushqimet do te jene ne bufe te hapur ku ju do te keni mundesi te ndryshme zgjedhjesh. Mermaid a la carte restaurant ofron per ju produkte nga kuzhina e pasur turke dhe produktet e peshkut, restoranti sherben per ju dreken ndermjet oreve 12.00-18.00 dhe darken 19.00-22.00.  Layali a la carte restaurant sherben darken ndermjet oreve 19.00-22.00 duke ju ofruar gatime te kuzhines libane ne nje ambient relaksues me pamje nga deti egje. Aja a la carte restaurant ofron per ju gatime te ndryshme nga kuzhina e njohur aziatike , restoranti sherben ndermjet oreve 20.00-22.00. Dem tea house sherben ndermjet oreve 09.00-23.00 , ofron per ju  kafete me te famshme boterore si dhe lloje te ndryshme cajerash.  Aja bar hap dyert e tij nga ora 20.00-01.00 duke ju ofruar pije te ndryshme si smooth, kokteile etj. Su bar ju ofron pije freskuese ne ambientet te pishines se hotelit , sherben nga ora 10.00-18.00. Narguleih garden ofron per ju nje ambient te kendshem ne te cilin ju mund te relaksoheni, hapet ndermjet oreve 12.00-02.00. Vitamin bar  ofron per ju fije freskuese, lengje te ndryshme frutash, pije antioksiduese, sherben nga ora 09.00-20.00, sea bar sea&, mojito bar, beach bar, wine house, Cleopatra bar jane bare te tjere te cilet do te ju ofrojne nje variete pijesh , kokteile te ndryshme  te ofruara ne ambiente te kendshme dhe relaksuese.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 25 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Lundrim
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 2
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Roje Plazhi

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Kuzhine
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
  • Wi-Fi me pagese
  • Shapka
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Deluxe kopeshti

   Ultra all inclusive
   2 822,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   2 979,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Premium pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   3 136,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Bodrum