Pogradeci

Pogradeci

Adresa: Lagja nr.1 - Rruga "Deshmoret e Pojskes" ,Pogradec
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga qendra: 400 m
  • Largesia nga qendra Historike: 6,6 km
  • Distanca nga liqeni: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Volejboll plazhi
  • Animacione per te rritur

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Numri I sallave te takimit: 4
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Rreshqitese per te rritur
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Pogradec