Familjet / Femijet

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime per Familje / Femijet

Hotele te konceptuara ne sherbim te kerkesave te familjeve me femije, te seleksionuara me profesionalizem nga stafi yne. Hotele me hapesira te posacme dhe programacion te dedikuar vetem per femijet dhe te rinjte do ju mundesojne pushime relaksuese.

Perse Amara Travel sugjeron posacerisht per familjaret dhe femijet?

  Eshte e veshtire qe te kenaqesh familjen apo femijet ne cdo hotel apo destinacion.
 Jo te gjitha hotelet dhe resortet ofrojne menu, program dhe ambjente per femijet tuaj
Ne kemi markat me te mira te hoteleve per familjaret dhe femijet e grupmoshave te ndryshme
Profesionistet tane jane teper te informuar dhe nuk gabojne kurre ne perzgjedhje dhe sugjerime.
Oferta pa fund do gjeni online ne katogorine e pushimeve familjare, pasi ne e dime mire se si kenaqen femijet dhe prinderit.

Oferta speciale për Familjet / Femijet

Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue

Becici,Budva 85310
për 7 netë
p.P. 1.031,80 €
Bel Conti Hotel

Bel Conti Hotel

Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
për 7 netë
p.P. 237,30 €
Sandy Beach  Resort

Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
për 7 netë
p.P. 323,75 €
Majestic Hotel & Spa

Majestic Hotel & Spa

Majestic Hotel & Spa in Zante Laganas, 29100, Zakynthos, Greece
për 7 netë
p.P. 512,05 €
Primasol Louis Ionian Sun Corfu

Primasol Louis Ionian Sun Corfu

Kerkyras-Lefkimmis Agios Ioannis Peristeron, Meliteieis 490 84,Korfuz,Greece
për 7 netë
p.P. 777,70 €
Sunshine Corfu Hotel & SPA

Sunshine Corfu Hotel & SPA

49083 Nissaki Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 754,60 €

Sugjerimet e Amara Travel për Familjet / Femijet

Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue

Becici,Budva 85310
për 7 netë
p.P. 1.031,80 €
Bel Conti Hotel

Bel Conti Hotel

Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
për 7 netë
p.P. 237,30 €
Sandy Beach  Resort

Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
për 7 netë
p.P. 323,75 €