Muaj Mjalti

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Paketa per Muaj Mjalti

Keni enderruar per pushimet ideale me njeriun e zemres apo partnerin e jetes???

Momente te paharrueshme vetem per ju te dy. Pushime relaksuese pas lodhjes dhe rremujes se dites tuaj me te rendesishme. Amara Travel ju sugjeron hotelet ne destinacionet me te mira te cilat do ju perkedhelin endrrat. Organizime speciale, darka romantike per ciftet nuk do te mungojne per gjate gjithe qendrimit tuaj ne keto hotele.

Oferta speciale për Muaj Mjalti

Royal Adam & Eve (adults only + 16)

Royal Adam & Eve (adults only + 16)

Iskele Mevkii Antalya, 07500,Belek
për 7 netë
p.P. 1,536.68 €
Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort

Alara Tourism Center Karaburun Okurcalar, 07417 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 1,016.92 €
Mardan Palace Resort

Mardan Palace Resort

Merkez Özlü Köyü,, Tesisler Cad No:450, 07110 Aksu/Antalya
për 7 netë
p.P. 2,942.84 €
Royal Holiday Palace

Royal Holiday Palace

Lara Turizm Merkezi, Antalya
për 7 netë
p.P. 1,364.76 €
Baia Lara Resort

Baia Lara Resort

Kemerağzı Mevkii, 07100 Kundu Bölgesi
për 7 netë
p.P. 1,122.63 €
Crystal Flora Beach Resort

Crystal Flora Beach Resort

Cifte Cesmeler Mevkii. Ataturk Cad. No 139. Beldibi 2, 07990 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 896.32 €

Sugjerimet e Amara Travel për Muaj Mjalti

Marbella Corfu Hotel

Marbella Corfu Hotel

Corfu 490 84, Greece
për 7 netë
p.P. 1,047.06 €
Atlantica Grand Mediterraneo

Atlantica Grand Mediterraneo

Ermones, Kompítsion 491 00,Korfuz,Greece
për 7 netë
p.P. 802.13 €
Hilton Imperial Dubrovnik

Hilton Imperial Dubrovnik

Marijana Blazica 2, Pile, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 2,179.10 €