Luksoze / Spa

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime Lusoze / Spa

Pushimet tuaja Luksoze & Spa ne hotele me 5 yje do ju garantojne rikthimin tuaj ne jeten e perditshme te relaksuar dhe plot energji. Balanconi mendjen dhe trupin, shijoni masazhet relaksuese, trajtimet e bukurise dhe gjithcka tjeter qe ju mundeson te kaloni pushime te nje standarti te larte, te rrethuar nga luksi dhe bukuria qe i karakterizon.
Ne i vleresojme pushimet tuaja, kjo eshte aresyeja pse tregohemi shume te kujdeshem ne ne perzgjedhjen e hoteleve te cilet do te permbushin pritshmerite tuaja.

Perse Pushime Luksoze me Amara Travel??

 Jemi profesioniste ne perzgjedhjen e hoteleve.
 Ju asistojme qe nga momenti i rezervimit deri ne perfundimin e pushimeve tuaja.
Konfirmojme disponibilitet per cilindo hotel edhe gjate periudhave te fluksit, kur kjo eshte e pamundur nga agjensite e tjera.
Modifikojme rezervimin tuaj apo bejme upgrade per dhomat e klienteve.
Cmimet me te mira ne treg.

Oferta speciale për Luksoze / Spa

Rixos Libertas

Rixos Libertas

Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
për 7 netë
p.P. 808.50 €
Grand Admiral Hotel

Grand Admiral Hotel

Rudera Boskovica 20232, Slano, Croatia,Dubrovnik And Riviera,Croatia
për 7 netë
p.P. 662.20 €
Hilton Imperial Dubrovnik

Hilton Imperial Dubrovnik

Marijana Blazica 2, Pile, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 2,179.10 €
Royal Princess

Royal Princess

Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20 000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 1,347.50 €
Hotel More

Hotel More

Ul. Kardinala Stepinca 33, Lapad, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 731.50 €
Akka Antedon Deluxe Hotel

Akka Antedon Deluxe Hotel

Beldibi Mevkii, 07985 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 1,483.07 €

Sugjerimet e Amara Travel për Luksoze / Spa

Hotel More

Hotel More

Ul. Kardinala Stepinca 33, Lapad, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 731.50 €
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Iskele Mevkii,07500,Belek
për 7 netë
p.P. 1,731.98 €
Calista Luxury Resort

Calista Luxury Resort

Tasliburun Mevkii Antalya, 07500,Belek
për 7 netë
p.P. 2,317.84 €