Pushime Ekzotike

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

zgjidhdest

Maldives
Pushime Ekzotike ne Ishujt Maldives, aty ku fantasia dhe realiteti shkrihen ne nje lexo me shume…
 

Dubai
Vizito Dubain, qyteti i mrekullive arkitekturore me qiellgervishteset me mbreslenese te planetit
 

Seycheles

Seychells, destinacion i perkryer per pushime tropikale ne ishuj endrrash lexo me shume…
 

Mauritius
Mauritius, ishulli vullkanik qe do t’ju mahnise me plazhet e tij perrallore te njohura ne te gjithe boten

Oferta speciale për Pushime Ekzotike

Adaaran Club Rannalhi

Adaaran Club Rannalhi

Rannalhi Island, 0, Maldives
për 7 netë
p.P. 932,40 €
Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Resorts 7th Floor, STO Aifaanu Building Boduthakurufaanu Magu, Male Republic of Maldives
për 7 netë
p.P. 2.486,40 €
Adaaran Select Hudhuranfushi

Adaaran Select Hudhuranfushi

North Male Atoll, Republic Of Maldives, North Male Atoll 20334, Maldives
për 7 netë
p.P. 1.072,26 €
Adaaran Select Meedhupparu

Adaaran Select Meedhupparu

Raa Atoll, 05160 Meedhoo
për 7 netë
p.P. 893,55 €
Angaga Island Resort And Spa 4

Angaga Island Resort And Spa 4

Angaga Island Resort & Spa ,South Ari Atoll
për 7 netë
p.P. 2.253,30 €
Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island, 08480 Bandos
për 7 netë
p.P. 761,46 €

Sugjerimet e Amara Travel për Pushime Ekzotike

Holiday Island Resort & Spa

Holiday Island Resort & Spa

Dhiffushi, 00140 Maamigili
për 7 netë
p.P. 520,59 €
Eden Bleu Hotel

Eden Bleu Hotel

Eden Island, Mahe, Eden Island
për 7 netë
p.P. 1.429,68 €
Chaaya Reef Ellaidhoo

Chaaya Reef Ellaidhoo

Ellaidhoo, Alifu Atoll 20252
për 7 netë
p.P. 854,70 €