Pushime Ekonomike

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime Ekonomike

Pushimet janë koha për një ribashkim ku keni knaqësi te kaloni kohe me familjen tuaj larg monotonise rutines dhe puneve te perditshme . Amara travel ju mundeson te organizoni pushimet tuaja sipas cdo lloj deshire dhe kerkese qe ju keni duke ju pershtatur me se miri buxhetit qe ju dispononi duke ju ofruar hotele dhe dhe paketa turistike ne cdo periudhe pergjate gjithe vitit me cmimet ekonomike dhe me konkurueset ne treg.

Oferta speciale për Pushime Ekonomike

Belvedere Hotel

Belvedere Hotel

Kerkyraikes Diakopes S.A. - BELVEDERE Hotel, Agios Ioannis Peristeron, Tsaki Stroggyli, 49100 Benitses, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 288,75 €
Panorama Sidari Hotel

Panorama Sidari Hotel

Sidari 49081 Corfu - GREECE
për 7 netë
p.P. 234,85 €
Hotel Alpha

Hotel Alpha

Butrinti Road Kanali Cukes, 9703 Sarande, Albania
për 7 netë
p.P. 130,51 €
Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci

Lagja nr.1 - Rruga "Deshmoret e Pojskes" ,Pogradec
për 7 netë
p.P. 96,08 €
Hotel Chris Ksamil

Hotel Chris Ksamil

Rruga Butrinti, 9706 Ksamil, Albania
për 7 netë
p.P. 87,01 €
Hotel Theoxenia

Hotel Theoxenia

630 75 Ouranoupolis, Chalkidiki - Greece
për 7 netë
p.P. 187,69 €

Sugjerimet e Amara Travel për Pushime Ekonomike

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

Kizilagac mah No 21 Manavgat, 07600 Kizilagac, Turkey
për 7 netë
p.P. 594,40 €
Raymar Hotels & Resorts

Raymar Hotels & Resorts

Merkez Mah. Orensehir Kizilot, Manavgat, Antalya , 07610 Kızılot, Turkey
për 7 netë
p.P. 636,18 €
Messonghi Beach Resort

Messonghi Beach Resort

Corfu 491 00,Korfuz,Greece
për 7 netë
p.P. 257,95 €