Parga Dhe Preveza

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Plazhet e Parga Dhe Preveza

Parga destinacioni me i kerkuar, i cilesuar si nje nder qytetet me te bukura dhe piktoreske , shtrihet rreze kodrave te gjelberta dhe plazheve te bukura ranore qe lagen nga ujrat e kristalta te detit Jon. Ketu do te gjeni cdo gje qe ju nevojitet per te kaluar pushime te mrekullueshme ne harmoni me natyren , historine kulturen dhe ushqimin tradicional. Vizitoni Pargen dhe sdo e nderroni me, shetitjet me varke neper ishuj, plazhet e magjishme qe gjenden vetem atje do e kthejne kete vend te vogel ne destinacion tuaj me te preferuar.
Qyteti piktoresk i Prevezes ndodhet ne kepin verior te Gjirit Ambraki, nje rajon me histori mijeravjecare, dhe nje peizazh me bukuri natyrore. Kombinimi i maleve Thesprotian, ujerave blu te detit Jon, dhe lumenjve Louros dhe Aherontas e bejne kete pjese te Epirit, nje nga destinacionet me frymezuese dhe unike ne Greqi.

Oferta speciale për Parga Dhe Preveza

Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
për 7 netë
p.P. 158,76 €
Sivota Diamond Spa Resort

Sivota Diamond Spa Resort

Vola 461 00, Greece
për 7 netë
p.P. 471,73 €
Sesa Boutique Hotel

Sesa Boutique Hotel

Kanali Beach, Preveza 481 00, Greece
për 7 netë
p.P. 469,49 €
Parga Beach Hotel

Parga Beach Hotel

Chrisogiali -Valtos 48 060 Parga
për 7 netë
p.P. 649,39 €
Palatino Hotel

Palatino Hotel

40, Patatoukou str., Párga, 48060, Greece
për 7 netë
p.P. 181,44 €
Mesogeios 2000 Hotel

Mesogeios 2000 Hotel

LYGIA, Preveza, 48062,Parga, Sivota, Preveza ,Greece
për 7 netë
p.P. 159,15 €

Sugjerimet e Amara Travel për Parga Dhe Preveza

Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
për 7 netë
p.P. 158,76 €
Parga Beach Hotel

Parga Beach Hotel

Chrisogiali -Valtos 48 060 Parga
për 7 netë
p.P. 649,39 €
Kanali Beach Hotel

Kanali Beach Hotel

Kanali 48100, Preveza Greece
për 7 netë
p.P. 261,21 €