Oferta Speciale

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

zgjidhdest

Greqi
Atje ku cdokush sheh të bashkëjetojnë në mënyrë harmonike dhe emocionuese, elementi tradicional me atë kozmopolitan, elementi mesjetar me atë bashkëkohor kjo eshte Greqia dhe ishujt e saj Kerko Hotele…
 

Turqi
Nje nga destinacionet me te preferuara ne te gjithe boten per pushimet verore eshte bregdeti Turk. Ajo cka ofrojne resortet turistike ne kete destinacion eshte rehatia, luksi dhe sherbimi i pakrahasuar me asnje destinacion tjeter. Kerko Hotele…
 

Kroaci
I cilesuar si nje nga perlat e mesdheut vendi i me shume se 1000 ishujve me bregdetin e mrekullueshme dalmat, Kroacia ofron per te gjithe pushuesit e saj nje turizem elitar duke nderthurur me se miri bukurine natyrore dhe historine e saj shekullore. Kerko Hotele…
 

Oferta speciale për

Odyssey Hotel

Odyssey Hotel

Agios Nikitas, 'Αγιος Νικήτας Λευκάδας, Ag. Nikitas 310 80, Greece
për 7 netë
p.P. 190,52 €
Kassandra Bay Village

Kassandra Bay Village

Kriopigi, 63077,Halkidiki,Greece
për 7 netë
p.P. 155,96 €
Dolphin Beach Hotel

Dolphin Beach Hotel

Posidi, Halkidiki, Greece
për 7 netë
p.P. 212,45 €
Bianco  Olympico  Beach Hotel

Bianco Olympico Beach Hotel

VATOPEDI, P.S. 63071, ORMYLIA CHALKIDIKI, GREECE
për 7 netë
p.P. 309,96 €
Secret Paradise Hotel and Spa

Secret Paradise Hotel and Spa

9-11, G. Papandreou Str., Nea Kallikratia 63 080, Chalkidiki, Greece
për 7 netë
p.P. 285,81 €
Thalassies Nouveau  Hotel

Thalassies Nouveau Hotel

Limenaria, Λιμενάρια Θάσου, Limenaria (Thassos) 640 02
për 7 netë
p.P. 385,56 €

Sugjerimet e Amara Travel për

Cronwell Resort Sermilia

Cronwell Resort Sermilia

PSAKOUDIA S.A. ORMYLIA HALKIDIKI T.K.: 63071, Greece
për 7 netë
p.P. 672,84 €
Kassandra Palace Hotel & Spa

Kassandra Palace Hotel & Spa

Kriopigi, Kassandra, 63077, Halkidiki, Greece.
për 7 netë
p.P. 400,68 €
Possidi Holidays Resort

Possidi Holidays Resort

POSSIDI HALKIDIKI GR 63077, 630 77, Greece
për 7 netë
p.P. 393,12 €