Lefkada

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Lefkada

Nëse ju doni të udhëtoni për Lefkada, patjeter qe nuk duhet te humbisni plazhet e mrekullueshme te ketij ishulli te vogel .
Lidhet me territorin grek nëpërmjet një rruge të ngushtë, është ishulli i katërt i Ishujve të Jonit, quajtur ndryshe shkembinjt e bardhe. Lefkada eshte e njohur për peisazhin e mahnitshem dhe ujrat ekzotik, plazhet në Lefkada janë konsideruar ndër më të bukurit në detin Mesdhe, cdo plazh ka për të ofruar diçka të ndryshme që i përshtaten nevojave tuaja dhe ju mund te gjeni veten.Përveç detit blu dhe plazhet e kristalta,ku nuk mungojne sportet ujore, mund te vizitoni edhe vendet historike, muzete dhe manastiret e shumte plot histori dhe tradite vendase.

Perse Lefkada?

  Ofron peisazhe mahitese dhe ujra egzotike
 Per plazhet me te bukura te detit Mesdhe
 Eshte vendi ideal per sportet ujore dhe rreshqitjet ne det
Hotele te thjeshte dhe ekonomik
Mund ta zgjidhni vet llojin e plazhit qe preferoni

Oferta speciale për Lefkada

Ponti Beach Hotel

Ponti Beach Hotel

Ponti Vasiliki, Vasilikí, 31082, Greece
për 7 netë
p.P. 109,62 €
Avra Beach Hotel

Avra Beach Hotel

Nidri Lefkadas, 31084 Lefkada, GREECE
për 7 netë
p.P. 133,84 €
Santa Marina Lefkada

Santa Marina Lefkada

Agios Nikitas, 31080 Áyios Nikítas, Lefkada, Greece
për 7 netë
p.P. 234,47 €
Odyssey Hotel

Odyssey Hotel

Agios Nikitas, 'Αγιος Νικήτας Λευκάδας, Ag. Nikitas 310 80, Greece
për 7 netë
p.P. 169,40 €
Armonia Hotel Lefkada

Armonia Hotel Lefkada

Megalo Avlaki Lefkada (Lefkas) P.C.31100 Greece
për 7 netë
p.P. 166,32 €
Porto Galini

Porto Galini

Porto Galini | Nikiana Lefkada Greece
për 7 netë
p.P. 378,00 €

Sugjerimet e Amara Travel për Lefkada

Porto Galini

Porto Galini

Porto Galini | Nikiana Lefkada Greece
për 7 netë
p.P. 378,00 €
Ionian Blue Bungalows & Spa Resort

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort

NIKIANAS, Λευκάδα 311 00, Greece
për 7 netë
p.P. 493,64 €
Santa Marina Lefkada

Santa Marina Lefkada

Agios Nikitas, 31080 Áyios Nikítas, Lefkada, Greece
për 7 netë
p.P. 234,47 €