Korfuz

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Plazhet e korfuzit

Det, diell, plazh, ky mendim perkon me ishullin e mrekullueshëm në Detin Jon – Korfuz. Edhe pse nuk është ishulli më i madh në Detin Jon ,është më i gjelbëri
Korfuz, ishulli i Phaeacia në kohët e lashta, konsiderohet si një nga ishujt më interesant dhe të bukur të Greqisë. Korfuzi është një vend i ndikuar nga shumë kultura të ndryshme evropiane, një element mbizotërues në arkitekturën e ishullit. Korfuzi jep përshtypjen e një udhëtimi prapa në kohën e kalorësve. Megjithatë ai është gjithashtu një nga ishujt më të bukur të Greqisë dhe sigurisht me i gjelbri. Plazhe të shkëlqyera me rërë, peisazhet e harlisur dhe zonat madhështore arkeologjike, historike dhe fetare kompletojne pikturen. Çdo vit korfuzi pret vizitorë të panumërt nga Greqia dhe jashtë saj, duke e bërë atë një nga ishujt më të frekuentuar dhe të preferuar. Plazhet e Korfuzit janë ndër më të bukurit në Greqi. Vështirë për të zgjedhur se cili është më i mire. Pelekas plazh me rere, me kodra të pyllëzuara ne sfond. Glyfada është një tjetër plazh i rekomanduar, Plazhi Sidari ujërat e cekët dhe restorantet e plazhit e bejne një plazh te preferuar per familjet me fëmijë, ndersa Aghios Gordios është i preferuar nga disa familje apo grupe rinore aktive ne kerkim te aktiviteteve sportive dhe zhytjeve ujore.

Ne jemi me te miret per kete destinacion…

 Jo vetem hotele, por edhe vila apo apartamente i gjeni online me cmime reale.
 Ju na tregoni cmimin e ofruar nga nje operator tjeter vendas, dhe ne ua ofrojme ate akoma me lire.
Profesioniste te vertete ju asistojne pergjate perzgjedhjes se hoteleve.
Hotele qe nuk i siguroni dot nga asnje operator, qofshin ata edhe nderkombetar. Mjafton te dergosh nje kerkese.
Sigurim shendeti te perfshire ne pakete per te gjitha ditet e pushimeve.

Oferta speciale për Korfuz

Mayor Capo Di Corfu Hotel

Mayor Capo Di Corfu Hotel

Agios Petros, Lefkimmi, Corfu, 49080, Greece
për 7 netë
p.P. 642,95 €
Belvedere Hotel

Belvedere Hotel

Kerkyraikes Diakopes S.A. - BELVEDERE Hotel, Agios Ioannis Peristeron, Tsaki Stroggyli, 49100 Benitses, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 288,75 €
Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Adults Only

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Adults Only

Agios Gordios, P.O Box 8246, Greece
për 7 netë
p.P. 843,15 €
Mayor Mon Repos Palace Hotel

Mayor Mon Repos Palace Hotel

Dimokratias Av. & Iasonos Sosipatrou, Anemomylos - 49100, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 485,10 €
Ariti Grand Hotel

Ariti Grand Hotel

Nafsikas 41, Kanoni Corfu Corfu 49100 Greece
për 7 netë
p.P. 334,95 €
Mayor Pelekas Monastery Hotel

Mayor Pelekas Monastery Hotel

Pelekas Beach, Corfu Greece PO 49084
për 7 netë
p.P. 550,55 €

Sugjerimet e Amara Travel për Korfuz

Marbella Corfu Hotel

Marbella Corfu Hotel

Corfu 490 84, Greece
për 7 netë
p.P. 650,65 €
Gelina Village Resort & Waterpark

Gelina Village Resort & Waterpark

Acharavi, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 403,15 €
Sunshine Corfu Hotel & SPA

Sunshine Corfu Hotel & SPA

49083 Nissaki Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 535,15 €