Halkidiki

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Halkidiki

Gadishulli i bukur i Halkidikise është i vendosur në jug të Selanikut dhe përbëhet nga tre gadishuj me te vegjel; Kassandra, Sithonia dhe Athos. Ujërat e kristaltë ngjyre smeraldi dhe peisazhi i mrekullueshëm e bejne Halkidikine një destinacion magjik per pushimet tuaja verore. Vija bregdetare e cila është plot me plazhe magjepsëse, infrastruktura e pasur, si dhe komplekset e shumta turistike, janë shkaku që Halkidiki të jetë nje vend i dëshiruar duke tërhequr keshtu vizitorë nga e gjithë bota. Nëse dëshironi te pushoni me kënaqësi prane detit, në hulumtim të pasurisë historike, duke shijuar gatime te pasura tradicionale, apo duke ushtruar te gjitha llojet e sporteve të ujit, Halkidiki është zgjedhja ideale për pushimin tuaj.

Perse te Rezervoni Halkidiki me Amara Travel?

 Jemi profesioniste ne perzgjedhjen e hoteleve
 Ju asistojme qe nga momenti i rezervimit deri ne perfundimin e pushimeve tuaja
Konfirmojme disponibilitet per cilindo hotel edhe gjate periudhave te fluksit, kur kjo eshte e pamundur nga agjensite e tjera
Modifikojme rezervimin tuaj apo bejme upgrade per dhomat e klienteve
Cmimet me te mira ne treg

Oferta speciale për Halkidiki

Alexandros Palace

Alexandros Palace

Tripiti, Ouranoupoli, 63075, Chalkidiki,Greece
për 7 netë
p.P. 294,84 €
Anastasia Resort And Spa

Anastasia Resort And Spa

Nea Skioni - Kassandra, Chalkidiki,Halkidiki,Greece
për 7 netë
p.P. 415,03 €
Cronwell Resort Sermilia

Cronwell Resort Sermilia

PSAKOUDIA S.A. ORMYLIA HALKIDIKI T.K.: 63071, Greece
për 7 netë
p.P. 428,68 €
Danai Beach Resort and Villas

Danai Beach Resort and Villas

Nikiti 63088 Halkidiki
për 7 netë
p.P. 1.633,94 €
Eagles Palace Hotel & Spa

Eagles Palace Hotel & Spa

Ouranoupolis, Halkidiki GR - 630 75
për 7 netë
p.P. 1.447,60 €
Elinotel Apolamare Halkidiki

Elinotel Apolamare Halkidiki

54 Egnatia, 54624 Thessaloniki, Greece
për 7 netë
p.P. 492,17 €

Sugjerimet e Amara Travel për Halkidiki

Akrathos Hotel

Akrathos Hotel

Ouranoupolis, Greece
për 7 netë
p.P. 577,50 €
Anastasia Resort And Spa

Anastasia Resort And Spa

Nea Skioni - Kassandra, Chalkidiki,Halkidiki,Greece
për 7 netë
p.P. 415,03 €
Cronwell Resort Sermilia

Cronwell Resort Sermilia

PSAKOUDIA S.A. ORMYLIA HALKIDIKI T.K.: 63071, Greece
për 7 netë
p.P. 428,68 €