Bodrum

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Bodrum

Gadishulli i Bodrumit i cili shtrihet ne jugperendim te Turqise ne detin Egje, eshte i njohur per resortet terheqese, rrenojat e lashta si dhe per jeten e nates shume te gjalle. Ne qendren e qytetit ndodhet keshtjella mesjetare e Shen Pjetrit, e njohur si nje nga shtate mrekullite e botes se lashte. Me shumë se një milion turistë dynden në plazhet e Bodrumit çdo verë. Bodrumi më shumë se çdo destinacion tjetër bregdetar turk, ka një hijeshi enigmatike që e përshkon, nga kalaja kurorëzuese e qytetit dhe marina vezulluese deri në kafenete e mbushura me lule dhe rrugicat e bardha.

Oferta speciale për Bodrum

Club Aquarium

Club Aquarium

Sahil Sokak No:358 Güvercinlik Bodrum, 48450 Guvercinlik
për 7 netë
p.P. 313,60 €
Family Belvedere Hotel

Family Belvedere Hotel

Cumhuriyet Cd. Erdemir Sk. No:5 Yalikavak, 48990 Yalıkavak, Bodrum
për 7 netë
p.P. 161,28 €
Smartline Bitez Garden Life

Smartline Bitez Garden Life

Bergamut Cad.,No:52, Bitez , 48400 Bitez, Bodrum, Turkey
për 7 netë
p.P. 256,48 €
Latanya Beach Resort

Latanya Beach Resort

Ciftlik Mah. Yaliciftlik Mevkii, 48400 Yaliciftlik, Bodrum, Turkey
për 7 netë
p.P. 383,04 €
Izer Hotel Beach Club

Izer Hotel Beach Club

İsmet İnönü Cad., No:87, Bodrum, Mugla, 48400 Torba
për 7 netë
p.P. 384,16 €
Marcan Resort Hotel

Marcan Resort Hotel

Belcegiz Mah. Oludeniz Fethiye, 48300 Oludeniz, Turkey
për 7 netë
p.P. 250,88 €

Sugjerimet e Amara Travel për Bodrum

Crystal Green Bay Resort & SPA

Crystal Green Bay Resort & SPA

Meselik Koyu, Guvercinlik Bodrum Mugla, Bodrum,Turkey
për 7 netë
p.P. 399,84 €
Royal Asarlik Beach Hotel & Spa

Royal Asarlik Beach Hotel & Spa

Asarlik Mevkii, Adnan Menderes CD, Bodrum, 48400, Bodrum,Turkey
për 7 netë
p.P. 412,16 €
Voyage Torba

Voyage Torba

Bardakci Koyu, 48400 Mugla, Bodrum,Turkey
për 7 netë
p.P. 627,20 €