Bodrum

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Bodrum

Gadishulli i Bodrumit i cili shtrihet ne jugperendim te Turqise ne detin Egje, eshte i njohur per resortet terheqese, rrenojat e lashta si dhe per jeten e nates shume te gjalle. Ne qendren e qytetit ndodhet keshtjella mesjetare e Shen Pjetrit, e njohur si nje nga shtate mrekullite e botes se lashte. Me shumë se një milion turistë dynden në plazhet e Bodrumit çdo verë. Bodrumi më shumë se çdo destinacion tjetër bregdetar turk, ka një hijeshi enigmatike që e përshkon, nga kalaja kurorëzuese e qytetit dhe marina vezulluese deri në kafenete e mbushura me lule dhe rrugicat e bardha.

Oferta speciale për Bodrum

Perdikia Hill Family Resort

Perdikia Hill Family Resort

Ovacik Mah. 49. Sok. No 8, 48303 Oludeniz, Turkey
për 7 netë
p.P. 269,50 €
Telmessos Select Hotel

Telmessos Select Hotel

Likya Cad. No.1 Hisarönü Fethiye, 48340 Oludeniz, Turkey
për 7 netë
p.P. 211,68 €
Grand Pasa Hotel

Grand Pasa Hotel

Durmazlar Cad. No:15 48700 Muğla Marmaris
për 7 netë
p.P. 290,08 €
Family Belvedere Hotel

Family Belvedere Hotel

Cumhuriyet Cd. Erdemir Sk. No:5 Yalikavak, 48990 Yalıkavak, Bodrum
për 7 netë
p.P. 161,28 €
Marcan Resort Hotel

Marcan Resort Hotel

Belcegiz Mah. Oludeniz Fethiye, 48300 Oludeniz, Turkey
për 7 netë
p.P. 250,88 €
Lykia Botanika Beach Fun Club

Lykia Botanika Beach Fun Club

Zeytinbahce Mah. No:1 Yanıklar Köyü, 48300 Fethiye (Mugla), Turkey
për 7 netë
p.P. 323,40 €

Sugjerimet e Amara Travel për Bodrum

Crystal Green Bay Resort & SPA

Crystal Green Bay Resort & SPA

Meselik Koyu, Guvercinlik Bodrum Mugla, Bodrum,Turkey
për 7 netë
p.P. 399,84 €
Royal Asarlik Beach Hotel & Spa

Royal Asarlik Beach Hotel & Spa

Asarlik Mevkii, Adnan Menderes CD, Bodrum, 48400, Bodrum,Turkey
për 7 netë
p.P. 412,16 €
Voyage Torba

Voyage Torba

Bardakci Koyu, 48400 Mugla, Bodrum,Turkey
për 7 netë
p.P. 627,20 €