Budva

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime ne Budva

Budva është metropoli i turizmit të Malit të Zi, eshte nje vend i vogel por i vecante mesdhetar. Ne ate hapesire te vogel shtrihet nje bregdet i mrekullueshem i cili te le pa fryme por edhe malet me bukurine dhe madheshtine e tyre te magjepsin. Në sajë të numrit të madh të plazheve dhe hoteleve e bëjnë këtë një nga destinacionet më të dëshirueshem turistik. Bregdeti i Budves është 21 km i gjatë dhe ka 17 plazhe, të gjithë ata posedojnë bukuri te vecante. Duke u cilesuar si nje ndër brigjet më të bukura në botë. Përveç bukurise se saj natyrore, ishujve apo edhe gjireve qe ofron, Budva është e pasur me monumente historike.

Budva, shume afer, shume lire, plazhe dhe sherbim perfekt ..

 Vetem 2 ore larg qytetit te Shkodres ju presin plazhe dhe resorte me cmime fantastike te garantuara nga Amara Travel
 Transporti per ne Budva nuk eshte i perfshire ne cmimet e paketave. Nese ju pushues jeni me shume se 4 persona ne ju sigurojme transport privat me cmim te arsyeshem.
Grupet rinore do te gjejne jo vetem oferta me cmime fantastike por edhe nje program te gjere me argetim dhe koncerte.
Jo vetem hotele por edhe apartamente private apo vila sigurohen nga Amara Travel gjate sezonit verore.
Profesionistet tane ju sugjerojne hotelet me te pershtatshme dhe cmimet me te mira ne treg.

Oferta speciale për Budva

Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue

Becici,Budva 85310
për 7 netë
p.P. 323,40 €
Hotel Poseidon

Hotel Poseidon

Budva Montenegro
për 7 netë
p.P. 216,58 €
Mediteran Conference & Spa Resort and Aqua Park

Mediteran Conference & Spa Resort and Aqua Park

Hotel "Mediteran" Bečići bb, 85310 Budva, Crna Gora
për 7 netë
p.P. 302,50 €
Central Bay Apartments

Central Bay Apartments

ulica II broj 97, 85300 Petrovac na Moru, Montenegro
për 7 netë
p.P. 201,60 €
Monte Casa Wellness & Spa

Monte Casa Wellness & Spa

Obala b.b., 85330 Petrovac na Moru, Montenegro
për 7 netë
p.P. 326,70 €
Hotel Budva

Hotel Budva

Slovenska obala , Budva, Budva County, 85310, Montenegro
për 7 netë
p.P. 308,00 €

Sugjerimet e Amara Travel për Budva

Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue

Becici,Budva 85310
për 7 netë
p.P. 323,40 €
Hotel Rivijera

Hotel Rivijera

Obala bb, 85310 Petrovac na Moru, Montenegro
për 7 netë
p.P. 310,80 €
Mediteran Conference & Spa Resort and Aqua Park

Mediteran Conference & Spa Resort and Aqua Park

Hotel "Mediteran" Bečići bb, 85310 Budva, Crna Gora
për 7 netë
p.P. 302,50 €