Apartamente & Vila ne Greqi

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Apartamente & Vila ne Greqi

Nuk eshte e thene qe Pushimet tuaja të jenë gjithmonë të shtrenjta dhe luksoze. Rezervimi i nje vile apo apartamenti buze detit, është arratisja perfekte për ata që janë lodhur nga rutina e jetës së përditshme. Nëse doni të qetësoheni ne shoqerine e familjes apo te miqve tuaj ne ju ofrojme mundesite me te mira ne shtetin fqinj, Greqia ka arkitekturë të lashtë dhe bregdet të mrekullueshëm dhe është një bonus për ata që duan të kalojnë mirë me pak para. Vendi ka shumë për të ofruar, si dhe ushqim të mirë, histori të pasur me ndërtesa arkitekturore, si dhe bukuri natyrore.

Oferta speciale për Apartamente & Vila ne Greqi

Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
për 7 netë
p.P. 175,56 €
Mantas Bay - Apartments

Mantas Bay - Apartments

Vouliagmeni Lake GR 203 00, Loutraki
për 7 netë
p.P. 227,36 €
Govino Bay Apartments

Govino Bay Apartments

Gouvia, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 227,15 €
Kappa Luxury Villas and Suites

Kappa Luxury Villas and Suites

Paliouri, Paliouri, Halkidiki, 63085
për 7 netë
p.P. 857,01 €
Sunny Villas Resort & Spa

Sunny Villas Resort & Spa

Kassandra 630 85, Greece
për 7 netë
p.P. 1.054,90 €
Nefeli Luxury Villas

Nefeli Luxury Villas

Greece, Halkidiki, Kassandra - Nea Skioni, Nea Skioni, 63077
për 7 netë
p.P. 364,62 €

Sugjerimet e Amara Travel për Apartamente & Vila ne Greqi

Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
për 7 netë
p.P. 175,56 €
Govino Bay Apartments

Govino Bay Apartments

Gouvia, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 227,15 €
Kappa Luxury Villas and Suites

Kappa Luxury Villas and Suites

Paliouri, Paliouri, Halkidiki, 63085
për 7 netë
p.P. 857,01 €