Miracle Resort Hotel

Miracle Resort Hotel

Adresa: Güzeloba Mah.Yaşar Sobutay Bulvarı No:34, Lara
Parametrat e kërkimit:
 • Miracle Resort Hotel:

  Nje hotel i mrekullueshem qe ndodhet vetem 20 min larg aeroportit dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.  Ne dispozicionin tuaj jane ne total 425 dhoma standarte (28-35m2), 122 dhoma connection, 14 suita (75m2) si dhe 11 dhoma per persona me aftesi te kufizuar. Dhomat jane te arreduara me kushte luksoze dhe elegante. Me një kombinim të animatoreve profesionale, mini-club, lojra aktiviteteve në natyrë dhe ne ambjente të mbyllura, krijojnë një botë të mrekullueshme pushimesh per të gjithë. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme  argetimi  dhe clodhje  si terrene sportive dhe sportet e ujit per te gjithe te apasionuari e sporteve. Animacionet  ne amfiteater ne pishine dhe ne det   nuk do te mungojne ne asnje moment pergjate dites dhe nates.  Qendra e spa-ve , saunave dhe fitnesit  jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Nje vemendje te vecante do te kene dhe femijet qe kane ne dispozicion pishinen e tyre , kendlojrash per femije , mimiclub etj. Ne dispozicionin tuaj jane : pishine per te rritur , pishine per femije , pishine e brendeshme , rreshqitese  etj. Hoteli eshte i pershtatshem per te rinje, ciftet dhe familjaret me femije te te gjitha moshave. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Ne boten e kuzhines hoteli na ofron restorantin kryesor Turkuaz – qe hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur me mundesi te ndryshme perzgjedhjesh ne ushqime.  4 restorante A La Carte do te sherbejne darken tuaj me gatime speciale nga guzhinat me te njohura  botrore . Miracolo a la carte  restorane- sherben specialitetet me te mira nga guzhina  italiane. Mexican a la carte  restoran- sherben gatimet me te mira nga guzhina  meksikane. Lagos a la carte restorant- sherben gatime speciale me baze peshku dhe prodhime deti. Anatolia restorant- sherben gatime speciale  nga guzhina tradicionale  tradicionale turke. Bar ne pishine, bar ne plazh, Exclusive bar, Vitamin bar dhe Disco bar - sherben embelsira, caj, kafe dhe te gjitha llojet e pijeve vendase dhe importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile te ndryshme shumengjyreshe etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 8 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 15 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Barke Kajak me qira
  • Akuapark
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Kazino
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Economy

   Ultra all inclusive
   1 892,66 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   1 923,86 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   1 955,10 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   Ultra all inclusive
   3 487,42 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lara / Kundu