New Akileda

New Akileda

Adresa: Shkembi i Kavajes, Golem
Parametrat e kërkimit:
 • New Akileda:

  I ndodhur në Golem, New Akileda Beach Hotel 3*+ ofron akomodim buzë plazhit pak hapa nga plazhi i Shkëmbit të Kavajës.

  Ky hotel ka lehtësira të ndryshme, si recepsion 24 orë, restorant, bar dhe zonë plazhi privat. Parkimi mund të organizohet me një pagesë shtesë.

  Të gjitha dhomat e hotelit janë të pajisura me kondicioner, TV me ekran të sheshtë, minibar, gardërobë dhe banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Shumica e dhomave me pamje nga kopshti ose nga deti kanë ballkone.
  Një mëngjes shuplakë është shërbyer çdo mëngjes në pronë. Në sezonin e verës, hoteli ofron paketë all inclusiva.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet
  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 40 m
  • Amphitheatre of Durrës: 2 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 36 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Kopshti

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Tavoline pune/shkrimi
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres