Palm World Side Resort & SPA

Palm World Side Resort & SPA

Adresa: Sahil Cad No:32 Evrenseki Mah. Manavgat / Antalya, 07600 Side, Turkey
Inaguruar 2015
Palm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPAPalm World Side Resort & SPA
Parametrat e kërkimit:
 • Palm World Side Resort & SPA:

  I vendosur ne pjesen me te bukur te Sides ne mes te natyres dhe historise , me nje staf te perkushtuar do ju dhurojne ju pushie te paharrueshme. Eshte nje hotel i ri i hapur ne maj te 2015. Vetem 5 min larg nga qyteti i Sides dhe 50 min  larg nga aeroporti i Antalias. Hoteli eshte i perbere nga 3 ndertesa te lidhura me njera tjetren. Ne dispozicionin tuaj jane ne total 186 dhoma te ndara ne: 158 dhoma  standarte, 26 dhoma dyshe deluxe dhe dhoma familjare.  Aktivitet e shumta qe hoteli ofron do ju impresionojne ne cdo moment si dhe gjate mbremjeve ju do te shijoni mbremje fantastike nen tingujt e muzikes live. Terrenet  sportive jane te hapura  ne  6 dite te javes pervec te dieles. Pishina  e  jashtme eshte e  ndare ne  2 pjese prane se ciles ndodhet nje pishine per femije, gjithashtu ofrohen miniclub, animime dhe shume aktivitete te ndryshme. Qender spaje, sauna  ofrojne trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Baret dhe restorantet  : Hoteli  operon me sherbimin all inclusive dhe sherben gatime dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion. Restoranti kryesor – sherben vaktet kryesore ne bufe te hapur me mundesi perzgjedhje nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare .  Restorantet e ala carta jane pa pagese dhe hapen nga ora 19.00-21.30. Lobby bar , Beach bar ,Disco bar  - ofrohen pije  pergjate gjithe dites duke filluar nga pijet e importit dhe vendase, alkoolike dhe joalkoolike, pije te ngrohta dhe te ftohta  si dhe kokteile te ndryshme me fruta.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 50 km
  • Distance nga deti: 500 m
  • Distance nga qendra: 11 km

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • futboll
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Inaguruar 2015

  Shënime

  • 2 femije falas deri ne moshen 12.9.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Ekonomike

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 188,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 222,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 613,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side