Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Aqualand Resort

Aqualand Resort

Adresa: Aghios Ioannis Parelion 49083 Corfu Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Dy Femije Falas
892.08 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Aqualand Resort ndodhet ne zemer  te Korfuzit  ne Agios Ioannis Parelion. Eshte ndertuar nevitin 1995 dhe ze ne siperfaqe prej 75.000 m2. Eshte nje hotelmodern dhe konfort per pushime te paharruara. Gjendet prane AqualandWaterpark, nje nga parqet ujore me te medhenj ne Evrope. Eshte hotel familjar dhe ofron komoditet dhe rehati per pushuesit e vet. Hoteli ve nedispozicion te pushuesve 185 dhoma:  Double, Familjare, Apartamente dhe Sudio. Ketu do te gjeni nje game te gjere aktiviteteshWaterpark Aqualand është eshte  mahnites plotaventura per te rritur dhe femije. Waterpark Aqualand është për të gjithë ata që duan ujin dhe lojrat e tij, ofron rreshqitese gjigande, the Black Hole, Four Twisters, the Kamikazes, Hydra-tube, Crazy River, Lazy River, jacuzzi, aktivitete ne pishine, pishina te thella dhe te ceketa, oktapod rreshqites, lojra ne uje per femije, kend lojrash, dhome me video game, cadra dhe shezlone plazhi, dhome per tu nderruar, boutik, mini-market , fotografi. Baret dhe restorantet: Ne sherbim te pushuesve jane  keto restorante:  Pleiades Restorant, Wave Pool Restorant,  pizza, pasta, pita giros, hot dog,pop-corn  restorant,  akullore etj qe ju japin mundesi  pafund zgjedhjeje.  Baret per te pire pijen tuaj te preferuar jane: Orion bar prane pishines, Pegasus bari kryesori hotelit me koktailet e tij te famshme,  bari i hollit dhe bari Kinema.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Aeroporti: 13 km
 • Portet: 12 km
 • Distance nga deti: 5 km
 • Distance nga qendra: 13 km
Loading Reviews...
Grecotel Corfu Imperial

Grecotel Corfu Imperial

Adresa: PO Box 130, GR - 49083, Tzavros - Kommeno Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
3,046.68 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel  Grecotel Corfu Imperian ka nje vendodhje fantastike  afer  qendres se  Korfuzit. Ky hotel eshte ndertuar ne vitin 1994 dhe eshte rinovuar totalisht ne vitin 2007. Pushuesit kane ne dispozicion  3 plazhe private per tu relaksuar dhe qetesuar larg monotonise dhe  zhurmes se perditeshme.Te gjithe ndertesat jane 1 kateshe me pamje nga deti . Hoteli disponon ne total 305 dhoma te cilat jane  moderne dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme duke jua bere pushimet tuaja nje oaz relaksi dhe kenaqesie .Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 4  restorante dhe 2 bare per te shijuar ushqimin dhe pijen e tyre te preferuar.

 

Distancat

 • Aeroporti: 14 km
 • Portet: 10 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Kassandra Bay Village

Kassandra Bay Village

Adresa: Kriopigi, 63077,Halkidiki,Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
283.16 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne Kriopigi ne gjirin Kassandra, eshte vendosur ne menyre ideale ne qender te fshatit te Kassandras disa metra larg detit. Ju mund te argetoheni pergjate pishines ose  duke shetitur ne kembe plazhet e arta te detit Egje. Gjithashtu mund  te ekspolorni me varke  zonen   dhe gjiret e shumta perrreth saj. Natyra dhe klima ne kete zone  jane  te mrekullueshme. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 35 dhoma ne total te arreduara ne menyre te kendshme dhe me shume shije. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj dhe te femijeve tuaj restorantin kryesor qe sherben 3 vaktet e  tij ne bufe te hapur.  Bar ne pishin dhe bar ne breg te detit. 

Distancat

 • Aeroporti: 95 km
 • Distance nga deti: 350 m
Loading Reviews...
Alexandros Palace

Alexandros Palace

Adresa: Tripiti, Ouranoupoli, 63075, Chalkidiki,Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Oferta Speciale
Dy Femije Falas
715.12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki  i vendosur ne  fushen e Tripiti , prane maleve Athos me plazhin e vet privat me reren e arte me ujrat e mrekullueshme blu dhe me bimesine e dendur rreth e perqark tij.  I ndertuar ne vitin 2009 me nje arkitekture sa moderne aq edhe tradicionale, zoteron  nje siperfaqe prej 2500 m2. Perbehet nga nje ndertese kryesore me 2 kate dhe ka 97 dhoma dhe suita luksoze.  Restoranti kryesor  A La Carta ofron nje pamje mbreslenese te detit  dhe servire  drekat dhe darkat fantastike  me specialitete te vecanta  te guzhines italiane , kineze , franceze dhe greke , nuk mungojne edhe baret e ndryshme si Snak bar, Bar ne pishine, Bar i teatrit  etj.

 

Distancat

 • Aeroporti: 110 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Anastasia Resort And Spa

Anastasia Resort And Spa

Adresa: Nea Skioni - Kassandra, Chalkidiki,Halkidiki,Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Sugjerime Nga Amara Travel
855.82 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Anastasia Resort Hotel eshte nje i ri dhe luksoz, ndodhet ne Neo Skioni ne Halkidiki. Hoteli perbehet nga 4 ndertesa dy kate te vendosura ne mes te gjelberimit te ullinjve, limoneve dhe portokalleve  me siperfaqe prej 30000 m2, vetem disa hapa larg bregut te mrekullueshem te deti te Aegean.Ofron 114 dhoma ne total te arreduara ne menyre moderne dhe elegante.Natyra ne kete zone eshte mbreslenese dhe deti mjaft i paster. Ky hotel nuk do ishte i plote nese nuk do te ofronte dhe nje ushqim te mire dhe cilesor per te ftuarit. Ketu do te gjeni nje game te gjere produktesh ushqimore dhe gatimesh  speciale te llojeve te ndryshme.


Distancat

 • Aeroporti: 90 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Dolphin Beach Hotel

Dolphin Beach Hotel

Adresa: Posidi, Halkidiki, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
Sugjerime Nga Amara Travel
465.64 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Dolphin Beach ndodhet perballe malit madheshtor te Olimpit dhe perballe detit Egje, ne Possidi ne gishtin e pare te Halkidikise vetem disa metra larg bregut te detit. Hoteli ve ne dispozicion  67 dhoma dhe 11 studiot dhe apartamente te arreduara me mjaft shije dhe ne menyre elegante. estoranti dhe taverna Dolphins  - Te ftuarit mund te mund ta nisin mengjesin me  bufe te hapur. Ne dreke sherbehen gatime tradicionale greke dhe ushqim mesdhetar.  Bari i pishines – te gjithe te ftuarit ketu mund te shijojne te gjitha llojet e pijeve, kokeileve, akulloreve dhe embelsirave.

Distancat

 • Aeroporti: 90 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Elinotel Apolamare Halkidiki

Elinotel Apolamare Halkidiki

Adresa: 54 Egnatia, 54624 Thessaloniki, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Destinacionet Kryesore
Sugjerime Nga Amara Travel
1,032.64 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Marka e re Elinotel Apolamare eshte hapur ne 30 Prill 2009 dhe eshre i lokalizuar ne Haniot, Halkidiki Penisula. Me arkitekturen e vecante te stilit Baronik dhe me dizajnin Butik,ju ofron cilesi dhe kualitet ne sherbim, ne menyre qe pushimet tuaja te jene te paharrueshme. Ky hotel karakterizohet nga stili  baroke qe e ben kete hotel  unik ne llojin e tij. Ketu do te gjeni cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi duke ua bere pushimet tuaja akoma dhe me te bukura dhe clodhese. 

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Elinotel Polis

Elinotel Polis

Adresa: Hanioti Village, Chanioti 630 85
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
376.60 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Polis ndodhet ne qender te zones Hanioti , ne gadishullin e Halkidikise i cili eshte rinovuar ne vitin 2010. Hoteli ka nje vendodhje fantastike pak metra larg ne kembe nga qendra e fshatit dhe nga bregu detit qe e bejne te preferuar dhe te kerkuar nga pushuesit e ndryshem. Hoteli disponon 52 dhoma te cilat jane rinovuar ne vitin 2010. Hoteli operon me sherbim  gjysem pension dhe cdo gje e perfshire  ne baret dhe ne restorantet  qe ka vene ne dispozicion per pushuesit e ndryshem.

 

Distancat

 • Aeroporti: 90 km
 • Distance nga deti: 120 m
 • Distance nga qendra: 450 m
Loading Reviews...
Hanioti Grandotel Hotel

Hanioti Grandotel Hotel

Adresa: Beach Road 4, Hanioti, Kassandra
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Destinacionet Kryesore
Dy Femije Falas
90.72 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Fshati bregdetar i Haniotit nodhet buze kepit Kassandra dhe shquhet per plazhet me te bukura dhe me te njohura ne te gjithe zonen e Halkidikise. Kjo zone ka nje klime te mrekullueshme me  diell gjate gjithe vitit. Hanioti Grand Hotel eshte nje vendpushim modern per pushime relaksuese prane detit, por edhe piknisje per eskursione dhe argetime te ndryshme. 

Distancat

 • Aeroporti: 100 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Port Marina hotel

Port Marina hotel

Adresa: Pefkochori 630 85
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Dy Femije Falas
450.52 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Port Marina hotel eshte nje hotel i mire dhe i preferuar nga pushuesit, vetem pak metra larg plazhit hoteli eshte i  vendosur ne mes te  kopeshteve  te bukura te rrethuara me  palma  dhe lule shumengjyreshe. Hoteli ndodhet midis zones se Pefkohorit dhe Paliourit. Port Marina Hotel eshte hapur ne vitin 1991 dhe shtrihet ne nje siperfaqe rreth 13000 m2, ne pjesen jugore te gadishullit te Kassandras ne Halkidiki. Ketu do te gjeni  mundesi te ndryshme argetimi per te rritur dhe femije sic jane terrenet sportive per te praktikuar sportet tuaja te preferuara  si  sportet e ujit, kend lojrash per femije , ju mund te qetesoheni ne  shezlonget afer  pishines te vene ne dispozicion per femije dhe te rritur, ose mund te kujdeseni per trupin tuaj ne qendren e fitnesit.Distancat

 • Aeroporti: 101 km
 • Distance nga deti: 650 m
Loading Reviews...
Hotel Theoxenia

Hotel Theoxenia

Adresa: 630 75 Ouranoupolis, Chalkidiki - Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
Dy Femije Falas
630.56 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet 2 km larg nga Ouranoupoli qe eshte cilesuar si nje nder  vendet  me plazhet  me te bukura ne greqi me ujrat e kristalta te detit Egje. Natyra ketu eshte e mrekullueshme duke formuar kontraste te forta ngyrash rrethuar nga nje bimesi e harlisur me palma dhe peme ulliri, brigjet me rere te arte qe lagen nga kaltersia blu e detit Egje. Hoteli ka 136 dhoma dhe 16 apartamente, të cilat ofrojne pamje panoramike te detit Egje, si dhe pamjet e mrekullueshme të maleve përreth. Hotel Theoxenia ve ne dispozicion bare dhe restorante te ndryshme per ju dhe femijet tuaj. 

Distancat

 • Aeroporti: 120 km
 • Portet: 2 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Largesia nga qendra Historike: 2 km
Loading Reviews...
Kassandra Palace Hotel & Spa

Kassandra Palace Hotel & Spa

Adresa: Kriopigi, Kassandra, 63077, Halkidiki, Greece.
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Sugjerime Nga Amara Travel
825.44 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

E rrethuar midis gjelberimit te pishave dhe pemeve te ullirit, shume prane reres se arte dhe  detit Egje  me ujrat e tij te Kristalta ndodhet hotel Kassandra Palace .Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 300 dhoma ne total. Eshte nje oaz qetesie dhe kenaqesie dhe ketu ju mund te kaloni pushime te paharruara.Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve ambjente te ndryshme per te shijuar vaktet dhe pijet e tyre te preferuara. Ofron restorantin kryesor- ketu sherbehen vaktet si mengjesi, dreka dhe darka  ne bufe te hapur. Restoranti Brasserie Ammos - ndodhet ne breg te detit dhe ketu sherbehet dreka. Baret  Lounge Bar, Beach Bar dhe Ammos Bar.

Distancat

 • Aeroporti: 90 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Pallini Beach Hotel

Pallini Beach Hotel

Adresa: Kallithea Halkidikis, 63077, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Sugjerime Nga Amara Travel
715.12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Pallini Beach Hotel ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te Greqise ne Kasandra te Halkidikise dhe eshte ideal per femijet dhe dhe ciftet e te gjitha moshave. Hoteli ndodhet buze detit dhe disponon plazhin e tij privat  te vene ne dispozicion te te ftuarve. Hoteli eshte i bukur dhe luksoz dhe ofron nje standart te larte cilesie dhe sherbimi. Natyra ne kete zone eshte e mrekullueshme dhe ju ofron mundesi te pafundme argetimi si terrene sportive per te ushtruar sportet tuaja te preferuara, qendra fitnesi dhe spa per trupin dhe lekuren tuaj, sportet e ujit si shetitjet  dhe zhytjet, mund te qetesoheni ne shezlonget prane pishines dhe bregut te detit duke lexuar librin tuaj te preferuar duke soditur panoramen e mrekullueshme dhe duke ju shoqeruar dallget e detit ne sfond.  

 

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Village Mare Hotel

Village Mare Hotel

Adresa: Metamorfosi - Halkidiki - Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Sugjerime Nga Amara Travel
Dy Femije Falas
849.80 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Village Mare hotel ndodhet ne Sithonia ne gadishullin e dyte e thene ndryshe ne  gishtin e dyte dhe kjo zone njihet si kopeshti i Halkidikise. Hoteli eshte ndertuar ne harmoni me natyren dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe qetesie per te gjithe pushuesit e saj. Hoteli eshte mjaft ekzotik dhe rrethohet nga peme ulliri dhe palma disa metra larg bregut me rere te arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit Egje. Ketu organizohen festa te mrekullueshme dhe romantike per ciftet me natyren e mrekullueshme qe e rrethon.  Plazhet ne kete zone jane shume te pasterta  dhe te bukura. 


 

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Portet: 30 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Possidi Paradise

Possidi Paradise

Adresa: Possidi Beach
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
647.08 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Possidi Paradise ne  buze te detit ofron nje vend te mrekullueshem ku pishat takojne reren e arte ne gadishullin Kasandra ne Halkidiki, ve ne dispozocion ne total 110 dhoma  te arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Hoteli nje rendesi te vecante i kushton ushqimit  dhe  pijeve te ndryshme. Ketu do te gjeni ushqime shume te shijshme dhe cilesore. Restoranti kryesor – servir te gjitha vaktet ne bufe te hapur si mengjesin, dreken  dhe darken. Baret ne pishine dhe ne det - sherbejne te gjitha llojet e pijeve te ngrohta dhe te ftohta, alkolike dhe joalkolike, kokteile, akullore etj.

Distancat

 • Aeroporti: 110 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet