Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Porto Eda

Porto Eda

Adresa: Rr. Skenderbaj, Te Limanit Sarandë, 9702 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Destinacionet Kryesore
Pushime ne Plazh
700.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Porto Eda Hotel është e vendosur në qendër të gjirit te patkoit te Sarandës, pak metra nga uji dhe prane kafeneve te qytetit. Kjo ndërtesë katër-kateshe ka vendin qendror në qytet.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Vola

Vola

Adresa: Street Butrinti, 1st km, 1000 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Pushime ne Plazh
245.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Vola eshte i vendosur ne nje plazh me guralece ne fillim te rruges qe lidh Saranden me Butrintin. Eshte nje vend i pershtatshem per familje dhe grupe miqsh. Hoteli ofron 19 dhoma ne total te pajisura plotesisht dhe me kuzhine

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 1,5 km
Loading Reviews...
Brilant Saranda

Brilant Saranda

Adresa: Butrint, Sarande, 9703 Ksamil, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Rezervime Te Hershme
Pushime ne Plazh
315.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Brilant Hotel eshte nje hotel me 4 yje I vendosur ne zemer te zones turistike te Sarandes, ne bregdetin jugor te Shqiperise. Hoteli ka nje total prej 24 dhomash te rehatshme te gjitha te pajusura me banjo me dush, ajer te kondisionuar, TV satelitor, mini bar, kasaforte, ballkon etj.

Distancat

 • Distance nga deti: 150 m
 • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 100 m
Loading Reviews...
Bahamas

Bahamas

Adresa: Turizem - Kanali Cukes, 9703 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Destinacionet Kryesore
Pushime ne Plazh
315.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli është pozicionuar në një nga pikat më të bukura turistike të Sarandës, ne gjirin e midhjeve, ku veç pamjes së mrekullushme të Sarandës mund të shihet edhe ishulli i Korfuzit. Ndodhet 2 km larg qytetit ë Sarandës. Kapaciteti: 51 dhoma me pamje nga deti nga te cilat 39 jane dhoma treshe, 5 katershe , 2 dhoma dyshe si dhe 5 suita.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2 km
Loading Reviews...
Vila Duraku

Vila Duraku

Adresa: Rruga Naim Frasheri, 9703 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
434.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Vila Duraku në Sarandë eshte nje hotel modern, ish hotel "Turizmi" gjatë regjimit komunist. Hoteli dallohet në Sarandë për shkak të karakteristikat e vecanta të projektimit. Vila Duraku ka 29 dhoma nga te cilat 9 janë suita dhe 20 dhoma superiore. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ngrohje qendrore, ajer te kondicionuar, vaske dhe dush, TV me kanale televizive satelitore, Wireless Internet falas, Frigorifer / Mini Bar, kasaforte, rrobedeshamber, Tharëse flokësh, etj.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 5 km
Loading Reviews...
Demi

Demi

Adresa: Rruga Butrinti, 1011 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Rezervime Te Hershme
Pushime ne Plazh
700.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Mire se vini ne Demi Hotel, nje hotel mbreselenes bashkekohore, vetem disa hapa larg nga deti. Hotel Demi eshte zgjedhja e duhur per vizitoret qe jane ne kerkim per kombinimin e sharmit. Ne nje pozicion te pershtatshem ku plazhet dhe porti plotesojne perjetshem detin Jon.

Distancat

 • Distance nga deti: 250 m
 • Distance nga qendra: 13 km
 • Largesia nga qendra Historike: 11,9 km
Loading Reviews...
Jaroal

Jaroal

Adresa: Rruga Butrinti, Sarande, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
490.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Jaroal është një hotel familjar i vendosur pranë detit Jon përballë ishullit të Korfuzit. Në një distancë të shkurtër nga Saranda, në drejtim të Butrintit, Jaroal Hotel ofron pamje te mahnitshme te gjirit te Sarandes. Hoteli ka një total prej 20 dhomash dopio dhe familjare. Stacionet kryesor te autobusit dhe trenit janë 1.5 km larg nga hoteli, ndërsa porti është në një distancë prej 2 km. Hoteli ndodhet rreth 18 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, e cila përmban qytetin e lashtë te mbrojtur nga UNESCO. Qendra e qytetit është 700 metra larg.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 1,5 km
 • Portet: 2 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 700 m
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit: 35 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 250 km
Loading Reviews...
Piccolino

Piccolino

Adresa: rr: Mitat Hoxha, 9703 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
217.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Hotel Piccolino me kopshtin e saj relaksues  eshte vetem  10 m larg detit, 1 Km nga qendra e qytetit  te Sarandes si dhe 500m nga porti.  Hoteli eshte i hapur per pushuesit gjate gjithe vitit, ofron kuzhinen tradicionale te nderthurur me specialitete te huaja. Dhomat jane te kompletuara me te gjitha sherbimet e nevojshme, si dhe ballkone, me pamje nga deti. Per te gjithe pushuesit ofrohet parging, cadrat ne plazh, peshqire etj. 

Distancat

 • Distance nga deti: 30 m
 • Largesia nga qendra Historike: 12 km
Loading Reviews...
Agimi & S

Agimi & S

Adresa: Butrinti Road, Lagjia 1, 9703 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime ne Plazh
525.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Hotel Agimi eshte vetem 1 minute larg nga deti. Hoteli gjithashtu ka dhe plazhin privat ofron cadra si dhe peshqire falas. Dhomat jane te qe te gjitha te kompletuara me kondisionere satelit kabllor tv si dhe me ballkone qe te gjitha dhomat. Ne njeren ane ndodhet bari dhe restoranti  te cilat jane te vendosur a ne nje tarrace te madhe  me pamje nga deti.Sherbehet me profesionalizem dhe perkushtim guzhina tradicionale shqiptare si dhe ajo mesdhetare. Specialitet eshte ushqimi i detit por ju mund te zgjidhni dhe pjata te tjera te shijshme. Ky restorant eshte i persosur nese po kerkoni nje vend te bukur e te qete per te shijuar nje vakt. 24 ore sherbim recepsioni, Wi- Fi falas, Kembim Valutor, dhome depozitimi per bagazhe,sherbim portier,lavanteri, hekurosje, fax / Fotokopjef kasaforte, sherbim ne dhome, staf shumegjuhesh. Jo shume larg nga vendndodhja e hotelit ju mund te vizitoni dhe Parkun Kombetar te Butrintit, Ksamilin si dhe Syrin e kalter. 


Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 12 km
Loading Reviews...
Saranda Palace

Saranda Palace

Adresa: Rruga Arbrit, Lagjia 4, 9703 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
399.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 1,1 km
Loading Reviews...
Santa Quaranta Premium Resort

Santa Quaranta Premium Resort

Adresa: Sarande
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
532.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2,4 km
Loading Reviews...
Titania

Titania

Adresa: Jonianet street nr 15, 9701 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
357.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Portet: 500 m
 • Distance nga deti: 20 m
Loading Reviews...
Iliria

Iliria

Adresa: Rruga Nacionale Sarande - Butrint Km 1, Sarandë 9701
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
252.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Kjo pronë është 8-minuta ecje larg nga plazhi. E vendosur prane detit, Hoteli Iliria ofron një restorant në vend ku shërbehen pjatat tradicionale shqiptare, si dhe një kopsht dhe një bar. Aksesi i Wi-Fi falas është në dispozicion. Qendra e Sarandës është 500 m larg. 

Distancat

 • Distance nga deti: 55 m
Loading Reviews...
Oasis

Oasis

Adresa: Rruga Butrinti, Lagjia 2, 9701 Sarande, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Rezervime Te Hershme
Pushime ne Plazh
301.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
Loading Reviews...
Alpha

Alpha

Adresa: Butrinti Road Kanali Cukes, 9703 Sarande, Albania
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
Pushime ne Plazh
315.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 150 m
 • Distance nga deti: 200 m
 • Largesia nga qendra Historike: 10 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet