Home | Greece | Corfu | Divani Corfu Palace

Divani Corfu Palace

20, Nafsikas Str., Corfu 491 00,Corfu,Greece
  • Photos
  • Video
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1

Not Yet Rated 

No Overall Rating
From 0 ratings
  • 0Character
  • 0Security
  • 0Location
  • 0Saff
  • 0Fun
  • 0Cleanliness

Hotel Information:

Ndodhet ne zonen piktoreske te ishullit aty ku bukuria natyrore , kultura dhe jeta e nates behen njesh.
Shtrihet ne kodren e gjeber te Kanonit , duke pare ujrat e pastra te lagunes.
Ndodhet vetem 1.5 km larg nga qyteti, dhe duke pasur nje vendodhje perfekte per gjitha ata qe deshirojne te jene afer qytetit te Korfuzit dhe afer qendrave historike.
Hoteli ofron 162 dhoma ne total.
Ofron restorantin kryesor , ku sherbehen te treja vaktet kryesore, ne ambjetet e brendshme dhe te jashtme.
The Laguna,restorantin ....   more text