Sandy Beach Resort Golem Fundjave Speciale

Viti i Ri Ne Sandy Beach Resort 4*

3 Dite/ 2 nete
 
Durres/ Shqiperi
Duke Filluar Nga  • Viti i Ri Ne Sandy Beach Resort 4*

    Itinerari

    Mikpritja eshte Privilegj…
    Prane ngjyrave te mrekullueshme te Detit Adriatik, pushues nga shtete te ndryshme gjejne ne hotelin tone rehatine dhe qetesine e kerkuar. Shijoni diten tuaj prane detit blu ose pishinave te kristalta te rrethuara me gjelberim natyral. Sandy Beach Resort ofron nje sherbim kater yje – plus duke ju pershtatur kerkesave dhe deshirave speciale te cdo pushuesi me nje standart te larte sherbimi dhe produktesh ne ambjentet tona luksoze.