5487922

Viti i Ri ne Hotel Bistra 4* Mavrove

3 dite / 2 Nete
 
Mavrove / Maqedoni
Duke Filluar Nga  • Viti i Ri ne Hotel Bistra 4* Mavrove

    Itinerari

    Hotel Bistra eshtë i vendosur poshtë në rrëzë të Malit Bistra, në afërsi të Liqenit të Mavrovës dhe teleferikut, që çojnë deri te terrenet e bukura për ski. I rrethuar me bukuri natyrore, hoteli ofron qëndrim të këndshëm, pushim, argëtim dhe rekreacion gjatë tërë vitit. Hoteli posedon 118 shtretër në dhoma komode të rregulluara me vaska xhakuzi, telefon, TV. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV satelitor, telefon, tharese flokesh, kasaforte, ibrik elektrik per caj/kafe, tavoline pune etj. Hotel Bistra posedon edhe apartamente të reja ekskluzive me vaska dhe xhakuzi. Restoranti i hotelit ofron nje zgjedhje të pasur të specialiteteve, prodhimeve te detit dhe kuzhines tradicionale.