19482502

Pakete Romantike ne Splendid Conference & Spa Resort 5*

3 Dite/ 2 Nete
 
Becici/ Mal I zi
Duke Filluar Nga  • Pakete Romantike ne Splendid Conference & Spa Resort 5*

    Itinerari

    Pakete Individuale
    Splendid Resort eshte nje resort luksoz i vendosur ne Becici rreth 5 min larg nga qyteti i vjeter dhe 30 min larg nga aeroporti i Tivatit.Ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, pishine te brendshme, kopesht, qender spaje, sauna, qender fitnesi, hamam, dhome per masazh si dhe ju do te keni mundesi te relaksoheni ne plazhin privat te hotelit. Per femijet hoteli ofron nje kendlojerash dhe nje miniclun ne te cilin ata mund te luajne dhe argetohen.
    Gjithashtu ofron restorante dhe bare te ndryshme.