spl_01

Krishlindje ne Splendid Conference & Spa Resort 5* Darka Gala e perfshire

3 Dite / 2 nete
 
Budva / Mal i Zi
Duke Filluar Nga  • Krishlindje ne Splendid Conference & Spa Resort 5* Darka Gala e perfshire

    Itinerari

    Pakete Individuale
    Splendid Resort eshte nje resort luksoz i vendosur ne Becici rreth 5 min larg nga qyteti i vjeter dhe 30 min larg nga aeroporti i Tivatit.Ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, pishine te brendshme, kopesht, qender spaje, sauna, qender fitnesi, hamam, dhome per masazh si dhe ju do te keni mundesi te relaksoheni ne plazhin privat te hotelit. Per femijet hoteli ofron nje kendlojerash dhe nje miniclun ne te cilin ata mund te luajne dhe argetohen.
    Gjithashtu ofron restorante dhe bare te ndryshme.