5592414

Krishlindje ne Hotel Sport 3* Mavrove

4 Dite / 3 Nete
 
Mavrove / Maqedoni
Duke Filluar Nga  • Krishlindje ne Hotel Sport 3* Mavrove

    Itinerari

    Hotel Sport Mavrovo ndodhet ne qender te fshatit Mavrove, vetem disa metra larg liqenit te Mavroves. Hoteli disponon 28 dhoma Deluxe, 4 apartamente, nje restorant dhe bar. Te gjitha dhomat jane te pajisura me banjo private secila me dush/vaske, TV satelitor, dhe telefon. Restoranti i hotelit sherben kuzhine tradicionale me nje perzgjedhje te madhe specialitetesh. Manastiri i Shen Jovan Bigorski eshte ne nje distance prej 24 km dhe Aeroportet e Ohrit dhe te Struges ndodhen 100 km.