4

Shen Valentini ne Four Points by Sheraton 4* Kolashin

3 dite, 2 dite
 
Kolashin/ Mal i Zi
Duke Filluar Nga  • Shen Valentini ne Four Points by Sheraton 4* Kolashin

    Itinerari

    Four Points By Sheraton Kolasin 4* ndodhet ne qytezen e Kolashines, 70 km larg nga Podgorica, ne rrugen Beograd – Podgorice. Four Points By Sheraton Kolasin eshte hoteli me i ri ne rajon, nje parfaqesues i standarteve me te mira bashkohore persa I perket projektit dhr sherbimeve. Hoteli ofron 72 dhoma 15 suita. Ne katin e katert te hotelit ndodhet restorant Panorama me pamje spektakolare te Kolashines dhe lugines se lumit Tara dhe me nje oxhak te madh i cili krijon nje atmosfere te ngrohte nderkohe qe sherbehen nje shumellojshmeri e pjatave vendase dhe nderkombetare. Pjatat me te famshme jane bifteku tradicional i derrit dhe i vicit si dhe pjata nga rajone te tjera te Malit te Zi si peshk dhe prodhime deti, peshq lumi dhe nje varietet bylmeterash dhe dritherash. Bari i hotelit ofron nje shumellojshmeri te pijeve alkolike, jo-alkolike, te ngrohta e te ftohta. Hoteli gjithashtu ka nje piceri me nje atmosfere te ngrohte ku mund te shijohen picat Italiane te pjekura ne furre druri. Pista e skive ndodhet 9 km larg hotelit e cila ofron teleferik modern dhe nje sere sherbimesh si paisje per ski me qera, mesime skish per fillestaret etj. Ne sezonin e veres sportdashesit mund te shijojne aktivitetet e tyre te preferuara si rafting, paragliding, peshkim, shetitje me kal, ecje, jeep safari, vizita ne parket kombetare, ture te monumenteve historike dhe kulturore etj.