74878244

Festat e Nentorit Ne Avala Resort 80 Eur/person

3 Dite/ 2 Nete
 
Budva/Mal i Zi
Duke Filluar Nga  • Festat e Nentorit Ne Avala Resort 80 Eur/person

    Itinerari

    Avala Resort & Villas ndodhen prane qendres se qytetit te vjeter te Budves , vetem 2 min larg nga  deti  Adriatik. Hoteli ofron 303 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.  Ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, pishine te brendshme, qender spa, fitnesi, hamam, dhome per masazh , restorant kryesor dhe a la carta etj.