Cifte / Pushime Rinore

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Zgjidhni opsionet tona dhe ju do te gjeni ate qe deshironi…

Ne sigurojme rinine apo ciftet se do gjejne resorte me programe intensive dhe argetim pafund per ta.
Sugjerimet tona ju ndihmojne te gjeni destinacione qe ndoshta nuk i keni menduar apo thjeshte i keni nenvleresuar.
Hotele dhe resorte per grupe rinore apo cifte te cilet duan te qendrojne larg qetesise familjare apo zhurmes se femijeve.
Oferta pa fund do te gjeni online ne kete katogori pasi ne e dime mire cfare kerkon nje cift apo grup rinor.

Oferta speciale për Cifte / Pushime Rinore

Sandy Beach  Resort

Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
për 7 netë
p.P. 252,50 €
Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
për 7 netë
p.P. 175,56 €
Majestic Hotel & Spa

Majestic Hotel & Spa

Majestic Hotel & Spa in Zante Laganas, 29100, Zakynthos, Greece
për 7 netë
p.P. 254,10 €
Hotel Garni Fineso

Hotel Garni Fineso

Ul. 3 Jula bb, Budva Montenegro
për 7 netë
p.P. 200,20 €
Tirana International Hotel

Tirana International Hotel

Tirana city center (Skenderbeg Square), 1001 Tiranë, Albania
për 7 netë
p.P. 427,01 €
Grecotel Eva Palace

Grecotel Eva Palace

P.O. Box 57, GR- 490 83 Tzavros-Kommeno, Corfu
për 7 netë
p.P. 754,82 €

Sugjerimet e Amara Travel për Cifte / Pushime Rinore

Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
për 7 netë
p.P. 175,56 €
Sandy Beach  Resort

Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
për 7 netë
p.P. 252,50 €
Mayor Capo Di Corfu Hotel

Mayor Capo Di Corfu Hotel

Agios Petros, Lefkimmi, Corfu, 49080, Greece
për 7 netë
p.P. 642,95 €