Mavrovo

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Natyrisht per çfare mund te flitet tjeter dimrit perveçse, se ku jane vendet me te bukura per te shkuar e per t’iu gezuar debores.
Mavrove njohur per bukurite natyrore qe ofron , pisten e skive , liqenin e bukur , ajrin e fresket nga malet perreth, eshte nje destinacion terheqes per apasionantet e sporteve dimerore.
Ndodhet ne veri te Maqedonis, shtrihet ne malin Bistra . Pista e Skive, qe dikur ka qene piste Olimpike ndodhet 1250 m mbi nivelin e detit , eshte 1960 m e gjate dhe eshte e pajisur me infrastrukturen me te mire, teleferiket nuk mungojne ne te katert anet e saj.

Oferta speciale për Mavrovo

Hotel Bistra

Hotel Bistra

1256 Mavrovo
për 7 netë
p.P. 344,30 €
Hotel Sport

Hotel Sport

Mavrovo, 1256 Mavrovo, Macedonia
për 7 netë
p.P. 323,40 €
Lodge Hotel Mavrovo

Lodge Hotel Mavrovo

Mavrovo, 1.256 Mavrovo
për 7 netë
p.P. 284,90 €
Hotel Srna

Hotel Srna

Mavrovo b.b., 1256 Mavrovo,
për 7 netë
p.P. 169,40 €

Sugjerimet e Amara Travel për Mavrovo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Mund te ndodhi që

  • Nuk ka njësi akomodimi të disponueshme në këtë periudhë
  • Nuk ka njësi akomodimi të disponueshme në këtë destinacion
  • Nuk ka njësi akomodimi të disponueshme në kategori