Hotel Regina City

Hotel Regina City

Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 149 km
  • Distance nga deti: 600 m
  • Largesia nga qendra Historike: 3,7 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Sallon bukurie
  • Akses per karrige me rrota
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore