Royal Taj Mahal

Royal Taj Mahal

Adresa: Evrenseki Mevkii Side Antalya, 07620 Side, Turkey
inaguruar 2015
Royal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj MahalRoyal Taj Mahal
Parametrat e kërkimit:
 • Royal Taj Mahal:

  Nje hotel i mrekullushem dhe shume luksoz i ndertuar me nje arkitekture te vecante, i vendosur midis gjelberimit dhe buze detit qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Aeroporti i Antalias eshte vetem 1 ore  larg dhe qyteti antik i Sides vetem 10 min larg qe ishte i pasur me bukuri natyrore, kulture, histori dhe kulture. Hoteli hapet per here te pare ne qershor te vitit 2015 duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. Hoteli disponon ne total 450 dhoma te arreduara me kushte luksoze dhe elegante duke ju dhene nje kenaqesi te madhe qendrimi ne to.  Dhomat jane te ndara ne : 365 dhoma standart , 26 junior suite ,1 dhoma per handikapat, 20 dhoma familjere duplex , 10 dhoma familare me dere te ndermjetme,38 Taj mahal dhoma familjare. Hoteli ofron ambjente te mrekullueshme dhe aktivitete te shumllojshme per te kalur pushime te paharrueshme si : amfiteatri me nje kapacitet prej 1000 vendesh organizon ,show dhe spektakle per te gjithe te ftuarit qe vijne nga e gjithe bota , animacionet pergjate dites dhe nates , shezlongje dhe pishina per tu clodhur dhe relaksuar ne ditet e nxehta te vere . 3 pishina per te rritur jane ne dispozicionin tuaj  : Pishina e madhe me 2700 m2 dhe thellesi 140 cm , Pishina big Aqua me siperfaqe prej 600 m2 dhe thellesi 140 cm, pishina me rreshqitese  me sip 250 m2 dhe thellesi 110 cm.  3 pishina per femije jane ne dispozicionin tuaj si : pishina me rreshqitese me sip 250 m2 dhe thellesi 80 cm , pishina aquapark me siperfaqe 200m2 dhe thellesi 40 cm, pishina e jashtme  me sip 200 m2 dhe thellesi 40 cm , pishinat e brendeshme me uje te ngrohte  per te rritur dhe femije eshte e hapur pergjate gjithe vitit. Terrenet sportive , sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit mbas aventures dhe adrenalines se larte.  Kend lojrash per femije , miniclub , restorant me gatime speciale , dhoma lojrash etj do ju falin femijeve tuaj gezim dhe kenaqesi. Ne kete resort do te keni deshiren e mire per tu rikthyer perseri per te kaluar pushimet tuaja verore. Baret dhe restorantet : Hoteli operon me sherbimin ultra  all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion duke ju ofruar nje shumllojshmeri perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Restoranti kryesor – sherben vaktet tuaja te gatimit ne bufe te hapur me mundesi  zgjedhje ne ushiqime sipas deshires tuaj. Restoranti ka ambjente te ndara per te rriturit dhe femijet.  Snack restorant a la carte lunch – fton te gjithe te ftuarit per dreke a la carta me gatime te shpejta si pizza , sanduic etj. Bistro restorant – hapet nga ora 10.00-11.00 dhe sherben mengjesin e vone per te gjithe ato qe humben mengjesin ne restorantin kryesor dhe nga ora 24.00-07.00 sherben ushqim dhe pije ne oret e vona te nates.  Ne dispozicionin tuaj jane 3 restorante a la carte qe sherbejne darken tuaj nga ora 19.00-21.30 ne ambjente luksoze dhe me gatime te zgjedhura. Gusto della note – sherben gatime speciaale nga guzhina italaine me nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe nga kopeshti. Agra indian a la carte restorant – sherben gatime speciale nga nga guzhina aziatike dhe ajo indiane. La filika a la carte restorant -  sherben peshq te fresket dhe prodhime deti nga deti i mesdheut.  9 bare jane ne dispozicionin tuaj per te kaluar momente clodhje dhe kenaqesie. Lobby bar , pool bar ,beach bar ,aqua bar ,beach snack bar , Amfi bar , night club , bowling bar ,note bar -  sherbejne pije te ndryshme vendase dhe te importit , te ngohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike  si dhe kokteile me fruta dhe shije te ndryshme, akullore dhe embelsira.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 60 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Barke Kajak me qira
  • Akuapark
  • windsurfing
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu
  • Librari

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: inaguruar 2015
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superior land view

   Ultra all inclusive
   2.167,88 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore pamje pjeserisht nga deti

   Ultra all inclusive
   2.234,72 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   2.368,76 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Dublex

   Ultra all inclusive
   3.821,66 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side