Grand Blue Fafa Resort 5*

Grand Blue Fafa Resort 5*

Adresa: Rruga Golem, Golem 1000
Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*Grand Blue Fafa Resort 5*
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 23,7 km
  • Portet: 7,5 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km
  • Largesia nga qendra Historike: 8,2 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 10 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Shesh per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   711,90 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres