Ionian Park Hotel Corfu

Ionian Park Hotel Corfu

Adresa: Gouvia, 49100, P.O. Box 172, Corfu, Greece
Ionian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel CorfuIonian Park Hotel Corfu
Parametrat e kërkimit:
 • Ionian Park Hotel Corfu:

  Aquis Park Hotel  eshte nje hotel i mrekullueshem, i gjelberuar me kopeshte, limona dhe portokalle. Kopeshti me nje siperfaqe rreth 20000 m2 , rrethon hotelin  dhe zonen e pishines. Eshte  zinxhir i hoteleve Aquis , i ndodhet afer qendres se Korfuzit  ne breg te detit . Hoteli dallohet per  atmosferen shume mikpritese  , per dhomat e rinovuara se fundmi etj. Hoteli ofron nje game te gjere aktivitetesh per te rritur dhe femijet si: animacione te ndryshme ne pishine , muzike live ne darke , libraria e hotelit eshte ne   dispozicionin tuaj dhe  femijeve tuaj per te lexuar librin tuaj te preferuar, kendi i lojrave , sportet e ujit  dhe terrenet sportive  . Dhomat ne kete hotel jane me hapesire dhe te arreduara ne menyre elegante dhe moderne.Baret dhe restorantet: Hoteli operon me  sherbim all inclusive  dhe ofron nje  shumllojshmeri gatimesh dhe pijesh. Restoranti kryesor At Pergola – ketu ju mund te shijoni ushqime te shijshme mesdhetare dhe pjatat me te njohura nderkombetare dhe menu vegjetariane per te gjitha kerkesat tuaja. Restorant World Mezes – Sherben menu A la carte te guzhines mesdhetare  me ekstra pagese. Lounge bar Nafsika – bari sherben pije dhe kokteile te ndryshme , orari i hapjes  eshte ngrenjes se darkes.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 200 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standard

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   669,90 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Standard
   Dhome dyshe StandardDhome dyshe Standard

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje krevat portaviv per personin e trete ne dhoma
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz