Elani Bay Resort 4*

Elani Bay Resort 4*

Adresa: Elani 630 77, Kassandra, Halkidiki, Greece
Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*Elani Bay Resort 4*
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Bar ne plazh

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • 15% zbritje per rezervime nga 5/3 - 15/5/18 per qendrim nga 27/4 - 7/6/18

   Suite junior me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   801,36 EUR
   681,16 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • 15% zbritje per rezervime nga 5/3 - 15/5/18 per qendrim nga 27/4 - 7/6/18

   Apartament me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   898,10 EUR
   763,38 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • 15% zbritje per rezervime nga 5/3 - 15/5/18 per qendrim nga 27/4 - 7/6/18

   Apartament Deluxe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   961,66 EUR
   817,41 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • Oferte Speciale

  15% zbritje per rezervime nga 5/3 - 15/5/18 per qendrim nga 27/4 - 7/6/18 27.4.2018 - 8.6.2018

  • Suite junior me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   641,06 EUR
   544,90 EUR
   7 ditë
   2 persona
  • Apartament me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   769,58 EUR
   654,14 EUR
   7 ditë
   2 persona
  • Apartament Deluxe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   833,14 EUR
   708,17 EUR
   7 ditë
   2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki