Rezidenca Tarraca e Ullinjve

Rezidenca Tarraca e Ullinjve

Adresa: Drymades, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 1 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Vetem dhoma
   268,94 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dhermi