Hotel Saranda Palace

Hotel Saranda Palace

Adresa: Rruga Arbrit, Lagjia 4, 9703 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   316,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe sea view

   Akomodim me mengjes
   395,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   474,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Apartment

   Akomodim me mengjes
   603,75 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda