Aristides Garden

Aristides Garden

Adresa: Parga Prevezis, Párga, 48060, Greece
Aristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides GardenAristides Garden
Parametrat e kërkimit:
 • Aristides Garden:

  Hoteli është 11 min më këmbë nga plazhi. I rrethuar nga një zonë prej 6.000-m ² me pemë frutore, Aristidis Garden përmban një pishinë me një bar-rostiçeri brenda 900 m nga qyteti I Pargas dhe plazhin e tij kryesore. Hoteli ofron akomodim, vetë-furnizim ushqimi, Wi-Fi falas, ballkone private. Me pamje nga pishinë dhe kopsht, studiot me ajër të kondicionuar dhe apartamente të Aristidis kanë një aneks kuzhine me frigorifer, vend gatimi, TV satelitor LCD, një kuti të depozitave të sigurisë dhe një excpress kafe. Banjo private me vaskë. Aristidis Kopshti ndodhet 60 km nga Prevezës qytetit dhe 45 km nga Igumenica Town dhe Port. Syvota Fshati gjallë është në 25 km, ndërsa plazhi me rërë e Loutsa është 24 km larg. Parking privat falas është e mundur në vend.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 800 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Studio

   Vetem fjetje
   373,01 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament Nje dhome gjumi

   Vetem fjetje
   525,91 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze