White Sands Beach Hotel

White Sands Beach Hotel

Adresa: Vrachos-Loutsa, Preveza
Parametrat e kërkimit:
 • White Sands Beach Hotel :

  White Sands Beach Hotel është i vendosur ne plazhin e Vrachos,  me pamje të detit Jon. WiFi falas, dhomat te pajisura me  me ajer te kondicionuar, një ballkon dhe një tarracë. Ka një aneks kuzhine me një frigorifer dhe enë gatimi. Dush, banjo private, tharëse flokësh. White Sands Beach Hotel ju do të gjeni një kopsht, një tarracë dhe një bar, shazllone dielli. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë një sallë pritjeje të përbashkët, pishinë, 300 m larg,si dhe aktivitete në mjedis, duke përfshirë ski, peshkim dhe ecje,.Aktion Aeroport është 35 km larg. Hoteli ofron parkim falas.

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze