Bougainville Bay Hotel

Bougainville Bay Hotel

Adresa: Rruga Butrinti, 1000 Sarandë, Albania
parking extra pay 10 euro per day
Parametrat e kërkimit:
 • Bougainville Bay Hotel:

  Hoteli është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Bougainville Bay Hotel ofron pishinë, sport ujit, salla sportive si dhe  plazh privat. Parking privat është në dispozicion te klienteve falas si dhe WiFi.Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV të sheshtë. Te gjitha dhomat vijnë me një banjo private. Mysafirët mund të pushojnë dhe ne sallonin e pritjes. 


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 100 m
  • Distance nga qendra: 700 m

  Aktivitetet:

  • Lundrim

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Shapka

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: parking extra pay 10 euro per day
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda